Sleva!

Tělové mléko ČOKOLÁDA

85.00 69.00

BIO tělové mléko obsahuje čokoládu (kakao, lecitin, kakaové máslo) a působí blahodárně na Vaši pokožku. Je středně tučné, rychle vstřebatelné s univerzálním použitím pro všechny typy pokožky.
Skladem (datum spotřeby: 10/2018)
DOPRODEJ

Máte dotaz? Zeptejte se nás!

Popis

Tělové mléko ČOKOLÁDA 500 ml

Mléko svým obsahem čokolády (kakao, lecitin, kakaové máslo) působí blahodárně na Vaši pokožku.

Bioflavonoidní antioxidanty (epikatechin) z kakaa, které jsou až třikrát silnější než např. v zeleném čaji, účinně odstraňují volné kyslíkové radikály, které se podílejí na stárnutí pokožky. Kakaové a bambucké máslo pokožku promastí a zvláční. Mléko dále obsahuje významné aktivní látky jako panthenol, lecithin, allantoin, glycerin, tocopherol a biominerály manganu, hořčíku a mědi.

Je středně tučné, rychle vstřebatelné s univerzálním použitím pro všechny typy pokožky. Vyniká typem moderní polyakrylátové emulze s minimem nežádoucích emulgátorů. Vyznačuje se lehkostí, je nedráždivé a nezanechává mastný pocit na pokožce. Tělové mléko je vyrobeno jako extra lehký emulgel, s využitím moderního polymerního stabilizačního systému, který umožňuje snížit obsah nežádoucích a dráždivých emulgátorů až na 0,0 % (běžná mléka až 6 %). Díky tomu se při roztírání netvoří mýdlový efekt, rychle se vstřebává a je velmi jemné.

Obsah vystačí až na padesátinásobné ošetření pokožky celého těla.

Vyrobeno v BIO formulaci, neobsahuje SLS, SLES, neionogenní tenzidy, silikony, ropné produkty, barviva aj. Hypoalergenní parfemace. Použitá konzervační látka se po nanesení na pokožku po chvíli zcela odpaří.

Vyrobeno v BIO kvalitě.

Další informace

Objem

500 ml

Výrobce

Bione Cosmetics

Nejpopulárnější produkty: