Sleva!

Regenerační vlasový šampon HROZNOVÉ VÍNO

96.00 86.00

Šampon je vyroben z hroznového vína jako velmi jemný a přitom vydatný prostředek každodenní hygieny pro všechny typy pokožky a vlasů.
Skladem (datum spotřeby: 12/2018)

DOPRODEJ

Máte dotaz? Zeptejte se nás!

Regenerační vlasový šampon HROZNOVÉ VÍNO 260 ml

Šampon obsahuje šťávu z vinných hroznů, vzácný vinný olej z jader bobulí a cenný antioxidační extrakt z jader červených bobulí se spoustou blahodárných flavonoidů a prokyanidinů, se silnými antioxidačními, hojivými a protizánětlivými účinky. Keratinový hydrolyzát regeneruje a zpevňuje poškozenou vlasovou strukturu.

Šampon je vyroben jako velmi jemný a přitom vydatný prostředek každodenní hygieny pro všechny typy pokožky a vlasů. Má značnou pěnivost a velkou čistící a mycí sílu, aniž by extrémně odmašťoval vlasy či pokožku. Přidané betainy spolu s rostlinným lecitinem zanechají pokožku umytou, vláčnou a přirozenou, vlasy příjemně změkčí.

Přidaná kyselina mléčná upraví pH bílkovin pokožky do optimální fyziologické úrovně. Vyrobeno v BIO formulaci, neobsahuje žádné ropné produkty, silikony, SLS, SLES, aj. Použita výhradně bezalergenní parfemace se složkami, které se často ve vinné révě vyskytují.

Řada je určena pro normální a smíšenou pleť.

Užitnými vlastnostmi je BIO šampon šetrný jak k tělu, tak k přírodě. Je velmi jemný a příjemný při použití.

Výrobky v BIO KVALITĚ.

Výrobce

Bione Cosmetics

Objem

260 ml

Novinky: