Sleva!

Regenerační sprchový gel HROZNOVÉ VÍNO

93.00 83.00

Tento regenerační sprchový gel s vinnými produkty je určen pro šetrné každodenní mytí pokožky celého těla. Obsahuje šťávu z vinných hroznů s hojivými a protizánětlivými účinky.
Skladem (datum spotřeby: 11/2018)

DOPRODEJ

Máte dotaz? Zeptejte se nás!

Regenerační sprchový gel HROZNOVÉ VÍNO 260 ml

Tento regenerační sprchový gel s vinnými produkty je určen pro šetrné každodenní mytí pokožky celého těla.

Obsahuje šťávu z vinných hroznů, vzácný vinný olej z jader bobulí a cenný antioxidační extrakt z jader červených bobulí se spoustou blahodárných flavonoidů a prokyanidinů, se silnými antioxidačními, hojivými a protizánětlivými účinky.

Mycí gel je vyroben jako velmi jemný a přitom vydatný prostředek každodenní hygieny pro všechny typy pokožky v BIO formulaci, bez SLS, SLES, bez ropných produktů, bez silikonů a bez parabenů. Dosahuje vysoké pěnivosti a mohutné čistící a mycí síly, bez extrémního odmaštění pokožky. Přidané betainy spolu s rostliným lecitinem zanechají pokožku umytou a vláčnou.

Přidaná kyselina mléčná upraví pH bílkovin pokožky do optimální fyziologické úrovně. Na hydrataci pokožky se podílí panthenol, keratinový hydrolyzát regeneruje strukturu vlasů. Použita výhradně bezalergení parfemace se složkami, které se často ve vinné révě vyskytují.

Řada je určena pro normální a smíšenou pleť.

Užitnými vlastnostmi je BIO mycí gel šetrný jak k tělu, tak k přírodě. Je jemný a příjemný při použití.

Výrobky v BIO KVALITĚ.

Výrobce

Bione Cosmetics

Objem

260 ml

Novinky: