Propolisová zubní pasta pro svěží dech

144.00

Pravidelné používání této přírodní zubní pasty s propolisem a mátou podporuje svěží dech a slouží jako prevence vzniku zubního kamene.
Skladem

Máte dotaz? Zeptejte se nás!

100% přírodní propolisová zubní pasta pro svěží dech

Pravidelné používání této přírodní zubní pasty s propolisem a mátou podporuje svěží dech a slouží jako prevence vzniku zubního kamene. Zároveň díky přírodnímu bělidlu zlepšuje zbarvení skloviny. Stačí dvě čištění denně a už během jednoho měsíce poznáte rozdíl.

Podrobněji v herbáři

Návod k použití: Pastu naneste na kartáček, jehož tvrdost vám doporučil stomatolog, a čistěte sklovinu směrem od krčků ke kraji zubu po dobu alespoň 2 minut dvakrát denně. Na sklovinu a dásně zbytečně netlačte, po čištění pečlivě vypláchněte.

Složení: Aqua, Sorbitol, Hydrated Silica, Glycerin, Dicalcium Phosphate Dihydrate, Aroma Orange, Cellulose Gum, Lauryl Glucoside, Microcristalline Cellulose, Aroma Aloe, Propolis Extract, Xylitol, Titanium Dioxide, L-Menthol, Propanediol, Stevia Rebaudiana Leaf Extract, Aloe, Citric acid, Potassium Sorbate

Propolisová zubní pasta má čistě přírodní složení. Suroviny jsou z obnovitelných zdrojů a jsou použity šetrné výrobní procesy.

Hmotnost75 g
Dodavatel

Pleva

Novinky: