Sleva!

Mandlový krém na obličej (pro celou rodinu)

82.00 69.00

BIO mandlový krém na obličej s výživou mandlového oleje pro celou rodinu je tučný, výživný, chrání a hydratuje všechny typy pokožky.
Skladem (datum spotřeby: 12/2018)
DOPRODEJ

Máte dotaz? Zeptejte se nás!

Pleťový mandlový krém na obličej pro celou rodinu 260 ml

BIO pleťový krém s výživou mandlového oleje pro celou rodinu je tučný, výživný, chrání a hydratuje všechny typy pokožky. Rychle se vstřebává, zanechává příjemný pocit.

Vedle mandlového oleje obsahuje spoustu dalších pro pokožku blahodárných substancí, jako je bambucké máslo (karité), panthenol, allantoin, vitamín E a antioxidační extrakt ze zeleného čaje.

Vyrobeno na moderní bázi lipofilní akrylátové matrice. Tím je oproti jiným dosaženo minimalizace dráždivých neionogenních emulgátorů. Jako stabilizátor využívá rostlinný polysacharid.

Krém je výjimečně jemný, nedráždivý, lehce roztíratelný, snadno vstřebatelný s lehkou ,,zelenou‘‘ hypoalergenní parfemací. Nezanechává mastný omak na pokožce. Krém je vyroben v BIO formulaci, neobsahuje ropné produkty, silikony, SLES, etoxyláty ani parabeny. Jemná konzervační látka se po použití z pleti po chvíli zcela odpaří. Výrobek šetrný k Vám i k přírodě.

Vyrobeno v BIO kvalitě.

Výrobce

Bione Cosmetics

Objem

260 ml

Novinky: