Sleva!

Pleťový krém z granátového jablka pro celou rodinu

82.00 50.00

Pleťový krém pro celou rodinu BIO – Granátové jablko je středně tučný, ochranný krém s univerzálním použitím pro všechny typy pokožky. Obsahuje výživnou a ochranou šťávu z granátových jablek.
Skladem (2 kusy, datum spotřeby: 7/2018)
DOPRODEJ

Máte dotaz? Zeptejte se nás!

Popis

Pleťový krém z granátového jablka pro celou rodinu 260 ml

Pleťový krém pro celou rodinu BIO – Granátové jablko je středně tučný, ochranný krém s univerzálním použitím pro všechny typy pokožky. Obsahuje výživnou a ochranou šťávu z granátových jablek se spoustou vzácných přírodních antioxidantů. Tato moderní kosmetická přísada je bohatá na aktivní látky zejména pak velké množství ochranných antioxidantů, také kompletní řadu významných biominerálů, vitamínů a adstringentní tanin. Všechny tyto substance se podílejí na ochraně i regeneraci pokožky a na podpoře kožních biochemických procesů.

BIO krém využívá moderní akrylátový emulzní systém a je tedy velmi jemný a nedráždivý. Rychle se vstřebává a zanechává příjemný nemastný pocit. BIO krém s granátovým jablkem obsahuje spoustu dalších rostlinných látek jako např. allantoin, mandlový olej, panthenol, glycerin a bambucké máslo s přírodními UV filtry, vitamín E. Po použití bude pokožka vláčná, napnutá, s hedvábným leskem.

Konzervační složka se po aplikaci na pokožku po chvíli zcela odpaří.

Složení: allantoin, mandlový olej, panthenol, glycerin, bambucké máslo, vitamín E. Vyrobeno v BIO formulaci bez silikonů, ropných produktů, parabenů, SLS apod. Hypoalergenní parfemace.

Další informace

Objem

260 ml

Výrobce

Bione Cosmetics

Nejpopulárnější produkty: