Meduňkové mýdlo s měsíčkem

70.00

Měsíček se již od dávných dob používal k ošetření pokožky. Bylina je známá svými dezinfekčními účinky a spolu s meduňkou tvoří ideální kombinaci pro každodenní péči o pokožku těla.
Skladem

Máte dotaz? Zeptejte se nás!

Měsíčkové mýdlo s meduňkou 80 g

Přírodní křišťálové mýdlo – ruční výroba

Měsíček se již od dávných dob používal k ošetření pokožky. Kdykoliv měl někdo kožní problém, hned mu doporučovali použít tuto bylinku. Rostlina je známá svými dezinfekčními účinky a spolu s meduňkou tvoří ideální kombinaci pro každodenní péči o pokožku těla.

Firma Procyon (PROCYON-BOTANICO) vyrábí mýdla výhradně ručním způsobem a tradiční metodou. Mýdlový základ doplňuje vysoký obsah glycerínu, který napomáhá vláčnosti pokožky a zabraňuje jejímu vysušování.

Křišťálová mýdla při kontaktu s vodou zcela zprůhlední a projeví se efekt čirého křišťálového skla. Tato přírodní mýdla jsou určená pro všechny typy pokožky, zejména pro velmi citlivou pokožku. Obsahují aktivní látky, které jsou přirozenou součástí kožního filmu. Šetrně odstraňují veškeré nečistoty a přitom nenarušují ochranný kožní film. Zabraňují nadměrnému vysušování kůže při mytí. Mýdla přispívají k hojení akné či mohou upravit mastnou pleť. Mají antibakteriální účinky a jsou vhodná i na holení.

Hmotnost80 g
Výrobce

Botanico (MUDr.Alice Ratajová)

Novinky: