Medový balzám na ruce

80.00

Tento univerzální medový balzám je určen pro celou Vaší rodinu, jelikož se hodí pro všechny typy pokožky. Je středně tučný a výživný, kůži chrání a hydratuje. Pokožku regeneruje a omlazuje.
Skladem

Máte dotaz? Zeptejte se nás!

Popis

Medový balzám na ruce 200 ml

Pro normální, suchou, zralou a citlivou pleť.

Tento univerzální balzám s výživou pravého včelího medu je určen pro celou Vaší rodinu, jelikož se hodí pro všechny typy pokožky. Je středně tučný a výživný, kůži chrání a hydratuje. Koenzym Q10 optimalizuje buněčné dýchání a pokožku regeneruje a „omlazuje“ (vysoký obsah výkonných antioxidantů – resveratrolu a vitamínu E chrání pleť před stárnutím a vznikem vrásek). Balzám využívá moderní polyakrylátový emulzní systém, a je tedy velmi jemný a nedráždivý. Má mimořádně snížený obsah dráždivých emulgátorů. Jako stabilizátor využívá rostlinný polysacharid.

Rychle se vstřebává a zanechává příjemný pocit. Vedle medu obsahuje celou řadu dalších pro pokožku blahodárných substancí, jako je bambucké máslo (karité), panthenol, allantoin, vitamín E a antioxidační extrakt zeleného čaje.

  • Produkty obsahují přídavek pravého včelího medu, propolisu a mateří kašičky.
  • Vysoký obsah výkonných antioxidantů – resveratrolu a vitamínu E chrání pleť před stárnutím a vznikem vrásek vlivem volných kyslíkových radikálů. Přítomný panthenol a glycerin hydratují, allantoin, mateří kašička, med a Q10 silně regenerují a vyživují pleť.
  • Vitamíny a bambucké máslo pleť hydratují, zvláčňují, zjemňují a vyživují.
  • Působení Koenzymu Q10 vykazuje významnou protivráskovou aktivitu, optimalizuje buněčné dýchání.

Krémy značky Bione jsou vyrobeny na moderní bázi lipofilní akrylátové matrice. Tím je oproti jiným dosaženo minimalizace dráždivých emulgátorů. Jsou výjimečně jemné, nedráždivé, lehce roztíratelné, snadno vstřebatelné s lehkou „medovou“ hypoalergenní parfemací.

Produkty neobsahují žádná chemická barviva (bez parabenů, silikonů, SLS a SLES).

Vyrobeno v BIO KVALITĚ

Další informace

Objem

200 ml

Výrobce

Bione Cosmetics

Nejpopulárnější produkty: