Konopný krém na ruce

51.00

Krém na ruce Cannabis je středně tučný, výživný, ochranný krém s hydratačními složkami, s univerzálním použitím pro všechny typy pokožky.
Skladem

Máte dotaz? Zeptejte se nás!

Krém na ruce CANNABIS 100 ml

Krém na ruce Cannabis je středně tučný, výživný, ochranný krém s hydratačními složkami, s univerzálním použitím pro všechny typy pokožky.

BIO – krém na ruce Cannabis obsahuje nejen konopný olej, ale i extrakt z celé zelené rostliny. Vedle nenasycených mastných kyselin, fytosterolů, fosfolipidů dodává i řadu antioxidantů, biominerálů, vitamínů, karotenoidů a chlorofylů. Vitamín B8 – Inositol, vitamín ,,mládí, vitality a zdraví‘‘ s výbornými antioxidačními a biostimulačními účinky. Dále obsahuje hydratační glycerin, rostlinné bambucké máslo, panthenol, allantoin a vitamín E. Všechny tyto substance se podílejí na ochraně, regeneraci a na zvláčnění pokožky. Tím dodává přípravku unikátnost a spotřebiteli maximum cenných látek z této výjimečné rostliny.

Olej i extrakt Cannabis jsou v lidovém léčitelství oblíbené pro své protizánětlivé, antibakteriální, protialergické a regenerační vlastnosti. Údajně pozitivně působí na různé dermatitidy, u atopického ekzému, lupénky, akné, oparů. Krém zvláčňuje, chrání pokožku před vysoušením a praskáním.

Vyrobeno v BIO formulaci, výrobek šetrný k Vám i k přírodě. Neobsahuje tedy ropné produkty, silikony, syntetická barviva, parabeny aj. Krém na ruce Cannabis využívá moderní akrylátový emulzní systém a je tedy velmi jemný a nedráždivý. Rychle se vstřebává, zanechává příjemný nemastný pocit.

Výrobce

Bione Cosmetics

Objem

100 ml

Novinky: