Konopný krém na ruce

57.00

Krém na ruce Cannabis je středně tučný, výživný, ochranný krém s hydratačními složkami, s univerzálním použitím pro všechny typy pokožky.
Skladem

Popis

Krém na ruce CANNABIS 100 ml

Krém na ruce Cannabis je středně tučný, výživný, ochranný krém s hydratačními složkami, s univerzálním použitím pro všechny typy pokožky.

BIO – krém na ruce Cannabis obsahuje nejen konopný olej, ale i extrakt z celé zelené rostliny. Vedle nenasycených mastných kyselin, fytosterolů, fosfolipidů dodává i řadu antioxidantů, biominerálů, vitamínů, karotenoidů a chlorofylů. Vitamín B8 – Inositol, vitamín ,,mládí, vitality a zdraví‘‘ s výbornými antioxidačními a biostimulačními účinky. Dále obsahuje hydratační glycerin, rostlinné bambucké máslo, panthenol, allantoin a vitamín E. Všechny tyto substance se podílejí na ochraně, regeneraci a na zvláčnění pokožky. Tím dodává přípravku unikátnost a spotřebiteli maximum cenných látek z této výjimečné rostliny.

Olej i extrakt Cannabis jsou v lidovém léčitelství oblíbené pro své protizánětlivé, antibakteriální, protialergické a regenerační vlastnosti. Údajně pozitivně působí na různé dermatitidy, u atopického ekzému, lupénky, akné, oparů. Krém zvláčňuje, chrání pokožku před vysoušením a praskáním.

Vyrobeno v BIO formulaci, výrobek šetrný k Vám i k přírodě. Neobsahuje tedy ropné produkty, silikony, syntetická barviva, parabeny aj. Krém na ruce Cannabis využívá moderní akrylátový emulzní systém a je tedy velmi jemný a nedráždivý. Rychle se vstřebává, zanechává příjemný nemastný pocit.

Další informace

Výrobce

Bione Cosmetics

Objem

100 ml

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Konopný krém na ruce”

Máte nějaké dotazy? Využijte tento kontaktní formulář: