Kondicionér KERATIN + ARGANOVÝ OLEJ

96.00

Kondicionér KERATIN + ARGANOVÝ OLEJ představuje unikátní a intenzivní regeneraci pro všechy typy vlasů. Vlasy se po jeho používání zpevní, vrátí se jejich pružnost a lesk.
Skladem

Máte dotaz? Zeptejte se nás!

Popis

Regenerační kondicionér KERATIN + ARGANOVÝ OLEJ s panthenolem 260 ml

Kondicionér KERATIN + ARGANOVÝ OLEJ představuje unikátní a intenzivní regeneraci pro všechy typy vlasů.

Keratinový hydrolyzát z ovčí vlny obsahuje aminokyseliny shodné s aminokyselinami lidských vlasů. Používáním kondicionéru dochází k doplnění vlasové struktury narušené slunečním zářením, barvením, trvalou ondulací, fénováním, odbarvováním a stárnutím. Vlasy se zpevní, vrátí se jejich pružnost a lesk, netřepí se. Kondicionér je doplněn o regenerační panthenol a o rostlinný lecithin. Lesk a hladkost vlasů jsou podpořeny přídavkem vzácného arganového oleje. Po aplikaci prostředku dochází ke zvětšení objemu účesu a ke zvýšení lesku vlasů.

Použití: Na vlasy umyté šamponem a propláchnuté vodou naneste potřebné množství prostředku a ten do vlasů po dobu asi 20 vteřin řádně vmasírujte. Lehce propláchněte vodou. Dále upravte běžným způsobem. Používejte pravidelně a dlouhodobě.

Kondicionér je vyroben jako velmi jemný a nedráždivý. Neobsahuje silikony ani ropné produkty. Vykazuje vysokou rozčesávatelnost vlasů, zvětšuje jejich objem.

Vyrobeno v BIO kvalitě.

 

Další informace

Výrobce

Bione Cosmetics

Objem

260 ml

Nejpopulárnější produkty: