Heřmánkový šampon

93.00

Heřmánek se již od dávných dob využívá pro péči o vlasy a pro podporuje jejich zdraví. Vlasový šampon je určen pro všechny typy vlasů.
Skladem

Máte dotaz? Zeptejte se nás!

Regenerační vlasový šampon Heřmánek 260 ml

Vlasový heřmánkový šampon je vyroben jako velmi jemný, a přitom vydatný prostředek každodenní hygieny pro všechny typy vlasů. Dosahuje vysoké pěnivosti a mohutné čisticí a mycí síly, bez extrémního odmaštění pokožky i vlasů. Heřmánek se již od dávných dob využívá pro péči o vlasy a pro podporuje jejich zdraví.

Rostlinný lecitin spolu s arganovým olejem zanechají pokožku umytou a vláčnou. Šampon obsahuje oblíbený kofein pro posílení vlasových kořínků. Užitnými vlastnostmi je BIO regenerační šampon šetrný jak k tělu, tak k přírodě. Obsahuje extrakt z heřmánku s aktivními látkami, jako jsou azuleny, apigenin, quercetin, bisabolol, matricin, laktony, glykosidy a další složky příznivé pro tonizaci a zklidnění pokožky.

Extrakt heřmánku je oblíbený při péči o ekzematickou a poškozenou pokožku. Přídavek keratinového hydrolyzátu vlasy výtečně regeneruje a zpevňuje. Přidaná kyselina mléčná upraví pH bílkovin pokožky do optimální fyziologické úrovně. Šampon vykazuje velmi příjemné kondicionační účinky.

S výhradně bezalergenní parfemací. Unikátní složení bez konzervantů.

Vyroben v BIO formulaci, bez SLS, SLES, bez silikonů, bez parabenů a bez konzervantů apod.

Upozornění: Zabraňte vniknutí šamponu do očí!

Dodavatel

Bione Cosmetics

Objem

260 ml

Další informace

Dodavatel

Bione Cosmetics

Objem

260 ml

Novinky: