Heřmánkový šampon

93.00

Heřmánek se již od dávných dob využívá pro péči o vlasy a pro podporuje jejich zdraví. Vlasový šampon je určen pro všechny typy vlasů.
Skladem

Regenerační vlasový šampon Heřmánek 260 ml

Vlasový heřmánkový šampon je vyroben jako velmi jemný, a přitom vydatný prostředek každodenní hygieny pro všechny typy vlasů. Dosahuje vysoké pěnivosti a mohutné čisticí a mycí síly, bez extrémního odmaštění pokožky i vlasů. Heřmánek se již od dávných dob využívá pro péči o vlasy a pro podporuje jejich zdraví.

Rostlinný lecitin spolu s arganovým olejem zanechají pokožku umytou a vláčnou. Šampon obsahuje oblíbený kofein pro posílení vlasových kořínků. Užitnými vlastnostmi je BIO regenerační šampon šetrný jak k tělu, tak k přírodě. Obsahuje extrakt z heřmánku s aktivními látkami, jako jsou azuleny, apigenin, quercetin, bisabolol, matricin, laktony, glykosidy a další složky příznivé pro tonizaci a zklidnění pokožky.

Extrakt heřmánku je oblíbený při péči o ekzematickou a poškozenou pokožku. Přídavek keratinového hydrolyzátu vlasy výtečně regeneruje a zpevňuje. Přidaná kyselina mléčná upraví pH bílkovin pokožky do optimální fyziologické úrovně. Šampon vykazuje velmi příjemné kondicionační účinky.

S výhradně bezalergenní parfemací. Unikátní složení bez konzervantů.

Vyroben v BIO formulaci, bez SLS, SLES, bez silikonů, bez parabenů a bez konzervantů apod.

Upozornění: Zabraňte vniknutí šamponu do očí!

Dodavatel

Bione Cosmetics

Objem

260 ml

Novinky: