Heřmánkový olej

125.00

Koupelový olej je určený pro uvolnění a relaxaci po náročném dni. Jemně čistí pokožku a umývá nečistoty celého dne. Vysoký podíl rostlinných olejů, slunečnicového a sezamového, zabraňuje vysušování pokožky.

Není skladem

Máte dotaz? Zeptejte se nás!

Heřmánkový koupelový olej 125 ml (Saloos)

Koupelový olej je určený pro uvolnění a relaxaci po náročném dni. Jemně čistí pokožku a umývá nečistoty celého dne. Vysoký podíl rostlinných olejů, slunečnicového a sezamového, zabraňuje vysušování pokožky během koupele. Regenerují, zjemňují a zvláčňují pokožku. Heřmánek se již od dávných dob užíval pro své hojivé a protizánětlivé účinky. Podporuje regeneraci a zklidňuje. Pokožka zůstává po koupeli čistá a vláčná, takže není nutné používat tělové mléko, máslo, olej nebo jiný hydratační přípravek. Má jemné aroma a uvolňuje napjatou a vystresovanou mysl. Je proto vhodné pro relaxační koupele.

Neobsahuje tenzidy neboli pěnidla, které mohou vysušit a podráždit citlivou kůži. Koupelový olej Saloos je proto vhodný i pro pokožku, jež má sklony ke zvýšenému vysušování a nesnese běžné pěny do koupele či sprchové gely.

Základ koupelového oleje tvoří oleje – slunečnicový a sezamový. Sezamový olej je blahodárný zejména pro suchou pokožku, které dodává hloubkovou výživu a pomáhá bránit unikání vlhkosti z jejího povrchu. Navíc pokožku chrání proti podráždění a zanechává ji dlouhodobě hebkou a příjemně pružnou.

Použití: 1-2 lžíce koupelového oleje přidejte do vody o teplotě 34- 36 °C. Olej nepění, ve vodě vytvoří jemnou mléčnou emulzi. Dá se použít i do vířivých van, které pomáhají pokožce ještě lépe vstřebat účinné látky.

Složení: INCI: Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil1), Sesamum Indicum Seed Oil1), Tocopherol, Ascorbic Acid, Ascorbyl Palmitate, PEG-40 Sorbitan Peroleate, Laureth-4, Parfum (Essential Oils), Farnesol2)

Výrobce

M+H, Míča a Harašta s.r.o. (Saloos)

Objem

125 ml

Novinky: