Devilan – spray na nohy (plísně, nadměrné pocení)

150.00

DEVILAN spray na nohy se používá k péči o pokožku se sklonem k plísním či zvýšenému pocení. Díky vhodně zvolené receptuře napomáhá pečovat o zdravou a krásnou pokožku nohou.
Skladem

Máte dotaz? Zeptejte se nás!

Devilan (spray na nohy – plísně, nadměrné pocení) 150 ml

DEVILAN spray na nohy se používá k péči o pokožku se sklonem k plísním či zvýšenému pocení. Díky vhodně zvolené receptuře napomáhá pečovat o zdravou a krásnou pokožku nohou. Obsahuje antimikrobiální přísadu chlorhexidin diglukonát a čistý olej z australského čajovníku farmaceutické kvality, které z něj dělají prostředek vhodný k péči o nohy v prostředí se zvýšeným výskytem kvasinek a plísní.

Složení: Alcohol Denat., Aqua, Glycerin, Aesculus Hippocastanum Seed Extract, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil, Lavandula Angustifolia Oil, Polysorbate 80, Chlorhexidine Digluconate, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Eugenia Caryophyllus Flower Oil, Cymbopogon Citratus Leaf Oil, Coumarin, D-Limonene, Citronellol, Eugenol, Citral, Hexyl Cinnamal, Linalool, Geraniol

Návod na použití: Před použitím potřepat. Ráno nastříkat na chodidla i mezi prsty. Pro kompletní péči doporučujeme používat i Devilan balzám na nohy či Devilan zásyp.

Není určeno pro děti do 3 let.

Objem

150 ml

Výrobce

Biomedica

Novinky: