Denní pleťový krém s kyselinou hyaluronovou

99.00

Hydratační krém s kyselinou hyaluronovou a koenzymem Q10 je určen pro všechny typy pleti. Unavené kůži navrací tonus a lesk.
Skladem

Máte dotaz? Zeptejte se nás!

Denní pleťový krém + Q10 s kyselinou hyaluronovou 51 ml

BIO EXCLUSIVE

Hydratační krém s kyselinou hyaluronovou je určen pro všechny typy pleti.

Unavené kůži navrací tonus a lesk, pleť je vláčná, hydratovaná a vyživená.

Koenzym Q10 posiluje buněčné dýchání a tím optimalizuje biochemické procesy v pokožce. Spotřebitelé potvrzují, že postupně dochází k projasnění pokožky, mizí jemné, časem i hlubší vrásky. Krém je vyroben jako velmi lehký, moderní emulgel s minimem dráždivých emulgátorů a se sníženou parfemací. Je doplněn o hydratační glycerin, regenerační allantoin, výživný panthenol, mandlový olej a bambucké máslo. Obsahuje UV filtr, pro ochranu před vnějšími vlivy i značné množství antioxidantu – vitamínu E.

Použití: Nanášejte pravidelně v tenké vrstvě na pleť, krk, dekolt, hřbety rukou, apod. Je vhodný jako výživný a ochranný krém s hydratační a významnou protivráskovou aktivitou. Je vyroben na moderní bázi lipofilní akrylátové matrice. Tím je oproti jiným dosaženo minimalizace dráždivých neionogenních emulgátorů. Krém je výjimečně jemný, nedráždivý, lehce roztíratelný, snadno vstřebatelný s lehkou hypoalergenní parfemací. Konzervační složka se po chvíli z pokožky zcela odpaří.

Objem

51 ml

Výrobce

Bione Cosmetics

Novinky: