Sleva!

Balzám na ruce RAKYTNÍK

80.00 70.00

Velmi lehký a rychle se vstřebávající balzám na ruce obsahuje extrakt z plodů rakytníku řešetlákového s vitamíny a minerály.
Skladem (datum spotřeby: 20.1.2019)

DOPRODEJ

Máte dotaz? Zeptejte se nás!

Balzám na ruce RAKYTNÍK 200 ml

Velmi lehký a rychle se vstřebávající balzám na ruce obsahuje extrakt z plodů rakytníku řešetlákového s vitamíny a minerály. Jeho součástí jsou též flavonoidy a sacharidy, bambucké máslo s přírodnímy UV filtry, ochranný vitamín E a další regenerační, zvláčňující a hydratační složky, jako jsou allantoin, panthenol, glycerin a inositol – vitamín mládí a svěžesti.

Balzám na ruce pokožku zvláční, hydratuje a doplní chybející tuky. Allantoin a panthenol podporují obnovu buněk, glycerin a panthenol kůži hydratují. Po použití bude pokožka vláčná, napnutá, s hedvábným leskem. Balzám harmonizuje látkovou výměnu a chrání pokožku před stárnutím vlivem volných kyslíkových radikálů. Využívá moderní akrylátový emulzní systém a je tedy velmi jemný a nedráždivý. Rychle se vstřebává, na pokožce zanechává příjemný nemastný pocit. Doporučuje se užívat pravidelně po práci a mytí rukou.

Vyrobeno v BIO kvalitě

Objem

200 ml

Výrobce

Bione Cosmetics

Novinky: