Akneroll

91.00

Akneroll je malý, ale praktický pomocník při ošetření akné a dalších kožních potíží.
Skladem

Kategorie: Štítky: ,
Máte dotaz? Zeptejte se nás!

Akneroll 6 ml

Akneroll je malý, ale praktický pomocník při ošetření akné a dalších kožních potíží. Díky obsahu čajovníku australského a unikátní směsi éterických olejů pomáhá v péči o problematickou pleť. Praktické balení s kuličkou (roll-on) je vhodné k snadné a rychlé aplikaci, kdykoliv podle potřeby. Díky jeho rozměrům se vejde do každé kabelky nebo kapsy. Akneroll obsahuje kombinaci oleje z čajovníku australského a směsi éterických olejů: levandule, tymiánu, šalvěje a eukalyptu. Má příjemnou bylinnou vůni.

TTO (i v našich končinách se vžil anglický název Tea Tree Oil) se pro svoje výborné antiseptické účinky hojně uplatňuje zejména v kosmetických a léčivých přípravcích. Ve výrobku je použita originální australská surovina, jejíž 100% farmaceutická čistota je garantována australskými státními institucemi. Další obsažené suroviny umocňují příznivý vliv výrobku.

Složení: Alcohol denat. Sd Alcohol 3-C, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil, Lavandula Angustifolia Oil, Salvia Officinalis Oil, Thymus Vulgaris Oil, Eucalyptus Globulus Leaf Oil.

Použití: Nanášejte na postižené místo několikrát denně až do vymizení potíží.

Upozornění: Skladujte při teplotě 5 – 25 °C.

Objem:

6 ml

Dodavatel

Dr. Popov

Novinky: