100% Arganový olej

298.00

Arganový olej se těší velké oblibě pro své blahodárné účinky již po staletí.
Skladem (poslední balení)

Kategorie: Štítek:
Máte dotaz? Zeptejte se nás!

BIO 100% Arganový olej za studena lisovaný

Arganový olej se těší velké oblibě pro své blahodárné účinky již po staletí a dodnes patří mezi ty nejvyhledávanější oleje vůbec. Využívá se v gastronomii, přírodní terapii a kosmetice.

Plnohodnotný arganový olej se získává ze semen plodů arganového stromu (Argania spinosa), které rostou na jihozápadě Maroka. Sběr plodů a získávání oleje je velmi náročné, protože plody se musí sbírat ručně bez použití strojů a olej se lisuje tradičním způsobem ručně za studena. Pro výrobu 1 litru čistého oleje se spotřebuje až 30 kg plodů a lisování trvá cca 10 hodin. Z toho důvodu je arganový olej několikanásobně dražší než nejkvalitnější panenský olivový olej. Jedná se o skutečný nektar, který obsahuje neuvěřitelné množství bioaktivních složek.

Dávkování: vnitřně – ráno (nalačno) a večer ( před spaním) jednu čajovou lžičku,  studená kuchyně – podle chuti a množství jídla,  venkovní použití – podle potřeby

Skladování : Skladujte na tmavém místě při pokojové teplotě do 22 ° C. Po otevření spotřebujte nejpozději do 3 měsíců.

Na základě nařízení Evropského unie č. 1924/2006 nemůžeme u bylinek uvádět žádná Radou EU neschválená výživová a zdravotní tvrzení.

Objem

100 ml

Výrobce

Biopurus

Novinky: