Masážní prsní balzám při kašli a nachlazení

84.00

Balzám obsahuje unikátní kombinaci éterických silic, které blahodárně působí při dýchacích potížích a kašli a podporují uvolnění dýchacích cest.
Skladem

Máte dotaz? Zeptejte se nás!

Masážní prsní balzám pro dospělé 50 ml

Základ balzámu tvoří neškvařené vepřové sádlo, včelí vosk a kvalitní vazelína. Spojení těchto látek zajišťuje , že účinné látky z bylinných silic obsažených v balzámu pronikají hluboko do těla a tam působí. Obsahuje unikátní kombinaci éterických silic, které blahodárně působí při dýchacích potížích a kašli a podporují uvolnění dýchacích cest. Účinky éterických olejů, které jsou v prsním balzámu obsaženy, se plně rozvinou při masáži pokožky (tím se na těle uvolňuje teplo). Bylinné silice mají navíc aromaterapeutický účinek.

Složení prsního balzámu: Vepřové sádlo, bílá vazelína, včelí vosk, eukalyptová silice, mátová silice, hřebíčková silice, kafr, mentol.

Doporučené použití: Prsní balzám je vhodný k masáži a to hlavně hrudníku, zad, krku, spánku, čela a zátylku. Prsní balzám využijete především v zimním období. Prsní balzámy používáme 2-3x denně nebo dle aktuální potřeby.

Návod: balzám vtíráme jemnou masáží do pokožky 2 až 3 minuty. Masírujeme hlavně hrudník, záda, krk a zátylek.

Správná aplikace prsních balzámů napomáhá zvyšovat jejich následný účinek.

Další informace: skladujte při teplotě 5 až 25 °C.

Objem

50 ml

Výrobce

Dr. Popov

Novinky: