Dětský prsní balzám

89.00

Dětský prsní balzám je výborný pomocník při dýchacích potížích a kašli. Obsahuje unikátní kombinaci léčivých éterických silic a dalších významných látek, které podporují uvolnění dýchacích cest.
Skladem

Máte dotaz? Zeptejte se nás!

Popis

Masážní prsní balzám pro děti 50 ml

Dětský prsní balzám je výborný pomocník při dýchacích potížích a kašli. Je určen k masáži hlavně hrudníku, zad, krku, spánku, čela a zátylku. Obsahuje unikátní kombinaci léčivých éterických silic a dalších významných látek, které podporují zdraví dýchacích cest. Eukalyptová silice pomáhá při všech dýchacích potížích a vyznačuje se stejně tak jako hřebíčková silice a mentol svými antiseptickými účinky, takže zároveň tyto složky slouží jako prevence infekčních nemocí. Silice z máty se velmi často používá při nachlazení a pomáhá při katarech horních cest dýchacích. Kafr (Camphora) částečně působí jako lokální antiseptikum a anestetikum, zároveň vyvolává příjemný hřejivý pocit. Tento přírodní výrobek využijete především v zimním období.

Složení: vepřové sádlo, bílá vazelína, včelí vosk, eukalyptová silice, mátová silice, hřebíčková silice, kafr, mentol.

(Adeps Suillus, Petrolatum, Cera Alba, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Camphor, Eugenia Caryophyllus Bud Oil, L- Menthol, Mentha Piperita Oil)

Masťovým základem je neškvařené čištěné vepřové sádlo (extrahované horkou párou), které svým složením připomíná lidský tuk. Vepřové sádlo se velmi dobře vstřebává do pokožky, používá se k léčbě různých dermatitid a výborně proniká do hlubších vrstev pokožky, takže je ideálním nosiče pro silice, které pak působí i hlouběji.

Prsní balzám obsahuje také bílou vazelínu. Mezi její typické vlastnosti patří stálost a nedráždivost, čehož se hojně využívá právě v léčitelství. Je šetrná k pokožce a dokáže ochránit před vnějšími vlivy prostředí.

Prsní balzám je obohacen ještě o pravý včelí vosk, který má výborné ochranné a hydratační schopnosti.

Použití: prsní balzám vtíráme jemnou masáží do pokožky 2 až 3 minuty. Masírujeme hlavně hrudník, záda, krk a zátylek. Při masáži se vytváří teplo, díky kterému se plně rozvinou účinky éterických olejů, které jsou v prsním balzámu obsaženy. Používáme jej 2-3x denně nebo dle aktuální potřeby. Správná aplikace prsních balzámů napomáhá zvyšovat jejich následný účinek.

Upozornění: produkt se doporučuje skladovat při teplotě 5 až 25 °C. Je vhodný pro děti od tří let.

Další informace

Výrobce

Dr. Popov

Objem

50 ml

Nejpopulárnější produkty: