Sleva!

Dětský prsní balzám při kašli a nachlazení

59.0089.00

Dětský prsní balzám je výborný pomocník při dýchacích potížích a kašli.
Skladem

Zrušit výběr
Máte dotaz? Zeptejte se nás!

Masážní prsní balzám pro děti 50 ml

Dětský prsní balzám je výborný pomocník při dýchacích potížích a kašli. Je určen k masáži hlavně hrudníku, zad, krku, spánku, čela a zátylku. Obsahuje unikátní kombinaci léčivých éterických silic a dalších významných látek, které podporují zdraví dýchacích cest. Eukalyptová silice pomáhá při všech dýchacích potížích a vyznačuje se stejně tak jako hřebíčková silice a mentol svými antiseptickými účinky, takže zároveň tyto složky slouží jako prevence infekčních nemocí. Silice z máty se velmi často používá při nachlazení a pomáhá při katarech horních cest dýchacích. Kafr (Camphora) částečně působí jako lokální antiseptikum a anestetikum, zároveň vyvolává příjemný hřejivý pocit. Tento přírodní výrobek využijete především v zimním období.

Složení: vepřové sádlo, bílá vazelína, včelí vosk, eukalyptová silice, mátová silice, hřebíčková silice, kafr, mentol.

(Adeps Suillus, Petrolatum, Cera Alba, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Camphor, Eugenia Caryophyllus Bud Oil, L- Menthol, Mentha Piperita Oil)

Masťovým základem je neškvařené čištěné vepřové sádlo (extrahované horkou párou), které svým složením připomíná lidský tuk. Vepřové sádlo se velmi dobře vstřebává do pokožky, používá se k léčbě různých dermatitid a výborně proniká do hlubších vrstev pokožky, takže je ideálním nosiče pro silice, které pak působí i hlouběji.

Prsní balzám obsahuje také bílou vazelínu. Mezi její typické vlastnosti patří stálost a nedráždivost, čehož se hojně využívá právě v léčitelství. Je šetrná k pokožce a dokáže ochránit před vnějšími vlivy prostředí.

Prsní balzám je obohacen ještě o pravý včelí vosk, který má výborné ochranné a hydratační schopnosti.

Použití: prsní balzám vtíráme jemnou masáží do pokožky 2 až 3 minuty. Masírujeme hlavně hrudník, záda, krk a zátylek. Při masáži se vytváří teplo, díky kterému se plně rozvinou účinky éterických olejů, které jsou v prsním balzámu obsaženy. Používáme jej 2-3x denně nebo dle aktuální potřeby. Správná aplikace prsních balzámů napomáhá zvyšovat jejich následný účinek.

Upozornění: produkt se doporučuje skladovat při teplotě 5 až 25 °C. Je vhodný pro děti od tří let.

Výrobce

Dr. Popov

Objem

50 ml

Novinky: