Zázvorová dárková sada

239.00

Dárková sada je vhodným dárkem nejen pro milovníky zázvoru. Ten se již po staletí používá při nachlazení, pro podporu imunity, trávení a pro zahřátí.
Skladem

Máte dotaz? Zeptejte se nás!

Zázvorová dárková sada

Dárková sada je vhodným dárkem nejen pro milovníky zázvoru. Ten se již po staletí používá při nachlazení, pro podporu imunity, trávení a pro zahřátí. Součástí sady je pečený čaj, ovocná pomazánka a šťáva.

80% Šťáva z čerstvého zázvoru s citronem 300 g

Zázvor lékařský se již od pradávna používá na normální trávení a pro podporu přirozené obranyschopnosti. Užívá se pro zdraví během cestování. Jedná se o přirozený antioxidant.

Šťávu je možné užívat přímo po lžičkách nebo v ředěném stavu 1:10 pro přípravu osvěžujícího nápoje. Dále je možné šťávu využít i k přípravě marinád na maso, při přípravě alkoholických a nealkoholických nápojů, koktejlů nebo čaje.

Složení: čerstvá zázvorová šťáva 80 %, fruktóza 18 %, koncentrovaná citronová šťáva (45brix) 2%. Bez konzervantů. Pasterováno.

Upozornění, uchovávání: Před použitím protřepejte! Usazenina je součástí výrobku a není na závadu. Po otevření uchovávejte v chladničce a spotřebujte do 5 dnů. Neskladujte na slunci. Skladovat při teplotě 4-25 °C. Chránit před mrazem.

Zázvor s pomerančem ovocná pomazánka 300 g

Zázvorová ovocná pomazánka s pomerančem a její jemná ostrost se skvěle hodí ke snídaním, salátovým dresinkům, jednohubkám nebo k pečeným masům a zrajícím sýrům. Příchuť zázvoru se výborně hodí k lívancům, kynutým koláčkům, do jogurtů nebo pro ochucení čaje (především černého).

Zázvor lékařský (Zingiber officinale) přispívá k podpoře normálního trávení a přirozené obranyschopnosti. Jedná se o přirozený antioxidant.

Složení: Fruktóza 50 %, jablka 10 %, kořen zázvoru lékařského 7 %, voda, citronová šťáva 7 %, pomeranč 4 %, regulátor kyselosti: kyselina citronová, želírující látka: pektin.

Ovocná pomazánka je sterilovaná a na 100 g výrobku bylo použito 28 g ovoce (zázvoru). Ve 100 g výrobku je 50 g fruktózy.

Upozornění: skladujte v suchu a temnu při teplotě 0 – 28 °C. Po otevření uchovávejte v chladničce do 10 °C. Nevystavujte přímému slunečnímu záření. Minimální trvanlivost do konce: viz uzávěr.

Pečený zázvorový čaj 55 ml

Pečený zázvorový čaj je nápojový koncentrát s kousky ovoce, ze kterého připravíte lahodný ovocný čaj.

Složení: voda, cukr, 15% zázvor, jablko, červený rybíz, višeň

Návod k přípravě: Obsah skleničky nalijeme do šálku 0,25 l a zalijeme horkou vodou.

Upozornění: chraňte před přímým slunečním světlem

Rozměry20 x 15 x 7 cm
Dodavatel

Klášterní officína s.r.o., Nature Notea s.r.o.

Novinky: