Levandulová sada

222.00

Dárková sada levandule je ideálním dárkem pro všechny milovníky levandule.
Skladem

Máte dotaz? Zeptejte se nás!

Dárková sada levandule

Tato dárková sada je ideálním dárkem pro všechny milovníky levandule. Ta si získala oblibu již ve starověku nejen svou podmanivou vůní a krásnou barvou, ale i svými účinky. Produkty z levandule přispívají k relaxaci, dobré náladě a lepšímu spánku. Součástí sady je levandulový sirup a čaj.

Levandulový sirup za studena 185 ml

Potravinový doplněk

Sirup je určen pro vnitřní užití.

Levandule lékařská se již od dávných dob využívá v přírodním léčitelství pro uklidnění a klidný spánek. Má příznivý vliv na nervy, trávení a pomáhá při stavech stresu, předrážděnosti, únavě.

Sirup obsahuje přírodní extrakt z levandule získaný lisováním za studena – procesem, který maximálně chrání účinné látky proti zničení. Je zpracován šetrně, přičemž se nearomatizuje, a proto nemusí vonět tak intenzivně jako bylinka, ze které je vyroben.

Sirup lze použít k přípravě teplých a studených nápojů. Doporučuje se 2-3 čajové lžičky na 200 ml nápoje nebo užívat přímo.

Složení: glukózový sirup, levandule 10 % vodný extrakt (levandula augustifolia), 2% konzervant: sorban draselný

Doporučené denní dávkování: dospělí a děti od 12 let: 3x denně 2-3 čajové lžičky (10-15 ml), děti od 3 do 12 let: 2-3 denně 2 čajové lžičky

Skladování:Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě. Neskladovat na přímém slunci a mrazu.

Upozornění: nevhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Neslouží jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Čaj z levandule a černého čaje 70 g

“Černý čaj bystří ducha, rozveseluje mysl, zabraňuje spánku a občerstvuje tělo.”

Vychutnejte si lahodný šálek čaje s levandulí a černým čajem, který zaručeně povzbudí na celý den.

Výrobek obsahuje kofein (v průměru 4%), který je znám svými povzbuzujícími účinky. Z vitamínů skupiny B obsahuje ve vodě rozpustný B1, který působí jako “nervový” vitamín, takže má příznivý vliv na nervový systém. Součástí jsou též minerální a aromatické látky. Levandule se již od dávných dob používá pro svůj příznivý vliv na duševní zdraví organismu.

Složení: černý čaj (fermentovaný), květ levandule

Bez uměle přidaného aroma.

Rozměry20 x 15 x 7 cm
Výrobce

Botanico (MUDr.Alice Ratajová)

Novinky: