Čas na kávičku – kávová dárková sada

240.00

Dárková kávová sada je ideálním dárkem pro všechny milovníky kávy. Součástí je 100% Arabica a kávový sirup.
Skladem

Máte dotaz? Zeptejte se nás!

Kávová dárková sada Čas na kávičku

Hledáte vhodný dárek na návštěvu, oslavu nebo významnou příležitost? Tak v tom případě oceníte tuto dárkovou kávovou sadu, která je ideální pro všechny milovníky kávy. Součástí je káva 100% Arabica a kávový sirup.

Káva 100% Arabica Brasil 50 g

Obecně se pěstují dva druhy kávy: Arabica a Robusta, avšak jelikož Arabica má vyváženější a jemnější chuť, tak je určitě častěji vyhledávaným druhem. Říká se, že tvoří až 75% celosvětové produkce kávy, a to i přesto že obsahuje nižší množství kofeinu než Robusta.

Arabica se většinou pěstuje na místech s vyšší teplotou a stálejším klimatem např. ve Střední a Jižní Americe, ale i v Africe či Austrálii. Plody kávovníku arabského potřebují na dozrání cca 8 měsíců.

Kvalitu kávy však ovlivňuje nejen podnebí, ale i způsob, jakým se sklízí. Arabica se většinou sbírá ručně, zatímco Robusta je nejčastěji sklízena strojem. Chuťové vlastnosti jsou též ovlivněny přípravou kávy.

Složení: 100% Arabica.

Upozornění: Chraňte před slunečním světlem. Uchovávejte v suchu a při teplotě do 25°C

Kávový sirup 185 ml

Potravinový doplněk, sirup je určen pro vnitřní užití.

Kávový sirup je ideální k dochucení kávy, čaje či mléčných nápojů, kdy ve výsledku dostáváme lahodný nápoj, který nás nejen potěší svou vůní a chutí, ale též nás příjemně naladí na celý den. Ze sirupu lze připravovat nejen teplé nápoje, ale i osvěžující chlazené. Je vhodný pro dochucení a dozdobení šlehačky a zmrzlinových pohárů.

Glukóza je mnohem lépe stravitelná než sacharóza (řepný cukr).

Složení: glukózový sirup, sorban draselný, aqua, extrakt kávy, aroma

Sirup je vyroben lisováním za studena – procesem, který maximálně chrání účinné látky proti zničení. Je zpracován šetrně, přičemž se nearomatizuje, a proto nemusí vonět tak intenzivně jako vanilka.

Skladování: Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě. Neskladovat na přímém slunci a mrazu.

Upozornění: Neslouží jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Případný zákal není na závadu.

Rozměry20 x 15 x 7 cm
Výrobce

Botanico (MUDr.Alice Ratajová)

Novinky: