Vánoční relaxace dárková sada

350.00

Tato dárková kazeta umocní pohodovou vánoční atmosféru. Vždyť není nad pravý odpočinek s kafíčkem či horkou čokoládou a chlebíčkem s výborným džemem.
Skladem

Máte dotaz? Zeptejte se nás!

Dárková sada Vánoční relaxace

Tato dárková kazeta umocní pohodovou vánoční atmosféru. Vždyť není nad pravý odpočinek s kafíčkem či horkou čokoládou a chlebíčkem s výborným džemem. Sada obsahuje 100% kávu  Arabica, horkou čokoládu a meruňkový džem.

Vánoční přírodní horká čokoláda 100 g

Tento lahodný nápoj je vyroben z kakaa, mléka, syrovátky cukru a koření nebo přírodně identického aromatu. Nechte se zhýčkat výtečnou chutí a vůní této horké čokolády a odpočiňte si.

Příprava je velmi jednoduchá: doporučené množství horké čokolády (4-5 vrchovatých kávových lžiček cca 20 g) smícháme s mlékem ohřátým na požadovanou teplotu. Můžeme použít i vodu, ale mléko v konečném výsledku dává lepší chuť. Mléko je důležitým zdrojem vápníku a bílkovin, kakao a syrovátka dodá organismu vitamíny.

Složení: cukr, sušená syrovátka, kakao, sušené mléko, koření (aroma), sůl

Upozornění: Chraňte před slunečním světlem. Uchovávejte v suchu a při teplotě do 25°C

Káva Brasil 100% Arabica 50 g

Obecně se pěstují dva druhy kávy: Arabica a Robusta. Arabica má však vyváženější a jemnější chuť s nižším obsahem kofeinu.

Složení: 100% Arabica.

Upozornění: Chraňte před slunečním světlem. Uchovávejte v suchu a při teplotě do 25°C

Meruňkový džem extra speciální 215 g

Ze sadů v Českém středohoří

Tento přírodní meruňkový džem obsahuje snížené množství cukru. Je výtečný jak samostatně, tak i jako součást pečiva a dezertů.

Obsah ovocné složky: 55 %. Obsah ovoce 55 g ve 100 g hotového výrobku. Obsah přírodních sladidel 40 g ve 100 g hotového výrobku.

Složení: meruňky, třtinový cukr, želírovací prostředek citrusový pektin

Skladujte v suchu při teplotě 0 – 28 °C. Nevystavujte přímému slunečnímu záření. Po otevření skladujte v chladničce do 10 °C a do týdne spotřebujte!

Rozměry25 x 15 x 7 cm
Výrobce

Botanico (MUDr.Alice Ratajová), Valdemar Grešík – Natura s.r.o

Novinky: