Dárková kazeta Zimní romance

400.00

Dárková kazeta navodí příjemnou romantickou vánoční atmosféru. Obsahuje vánoční ovocný čaj Zimní romance, hrnek bylináček a křišťálové mýdlo Šípková růže.
Skladem

Máte dotaz? Zeptejte se nás!

Popis

Dárková kazeta Zimní romance

Dárková kazeta navodí příjemnou romantickou vánoční atmosféru, kterou si vychutná opravdu každý. Obsahuje vánoční ovocný čaj Zimní romance, hrnek bylináček a ručně vyrobené přírodní křišťálové mýdlo Šípková růže.

Ovocný aromatizovaný čaj Zimní romance 70 g

Složení: jablko, ibišek, šípek, pomeranč kůra, skořice, mandle, růže květ, aroma

Návod na přípravu: Přiveďte vodu do bodu varu, poté ochlaďte na cca 80°C. Vodou o této teplotě zalijte čaj v poměru 1,5 dl na jednu čajovou lžičku. Pokud čaj luhujete v konvici, pak přidejte navíc jednu čajovou lžičku na konvici. Ponechte 2-3 min vyluhovat. Poté čaj sceďte.

Upozornění: Chraňte před slunečním světlem. Uchovávejte v suchu a při teplotě do 25°C

Čajový hrnek Bylináček (1 kus)

Hrnek je vyroben z porcelánu a má vyjímací porcelánové sítko na bylinky a pokličku. Na hrníčku jsou motivy léčivého kvítí.

Mýdlo šípková růže 80 g

Přírodní křišťálové mýdlo je ručně vyrobeno tradiční metodou. Mýdlový základ doplňuje vysoký obsah glycerínu, který napomáhá vláčnosti pokožky a zabraňuje jejímu vysušování. Mýdlo při kontaktu s vodou zcela zprůhlední a projeví se efekt čirého křišťálového skla. Je určeno pro všechny typy pokožky, zejména pro velmi citlivou pokožku. Obsahuje aktivní látky, které jsou přirozenou součástí kožního filmu. Šetrně odstraňuje veškeré nečistoty a přitom nenarušuje ochranný kožní film. Zabraňuje nadměrnému vysušování kůže při mytí.

Další informace

Rozměry25 x 17 x 7 cm
Výrobce

Botanico (MUDr.Alice Ratajová), Valdemar Grešík – Natura s.r.o

Nejpopulárnější produkty: