Červené Lapacho

28.00200.00

Lapacho neboli „nápoj Inků“ se připravuje z kůry stromu lapacho, který roste v Jižní Americe. Působí příznivě na imunitní systém, je přírodním antioxidačním prostředkem.
Skladem

Zrušit výběr
Máte dotaz? Zeptejte se nás!

Lapacho – legendární čaj Inků

Lapacho neboli „nápoj Inků“ se připravuje z vnitřní kůry stromu lapacho (Tabebuia cortex), který roste v Jižní Americe. Odtud také pochází název Inka Tee, protože lapacho je tradičně používáno indiány v Mexiku a Peru. Působí příznivě na imunitní systém, přispívá k přirozenému čištění organismu a napomáhá ochraně buněk a tkání před oxidativním poškozením. Vhodně doplňuje pitný režim v období rekonvalescence a chladného počasí, preventivně se využívá v poloviční dávce. Při přípravě čaje se doporučuje kůru vařit, abychom získali maximum užitečných účinných látek.

Latinský název: Lapacho cortex cs.

Podrobněji o čaji

Možnosti:

Lapacho kůra sypaný

Příprava: čajovou lžičku vaříme v 500 ml vody po dobu 5 minut, přikryjme a ještě 15 min. vyluhujeme. Čaj je vhodné pít teplý v průběhu dne po doušcích.

Lapacho kůra porcovaný (20×1,5g) Milota

Příprava: 1 sáček na 2dl vařící vody, vařit 5 min., vyluhovat 20 minut.

Skladovat v suchu při teplotě do 25 °C. Uchovávejte mimo dosah dětí! Výrobek nenahrazuje pestrou stravu.

Na základě nařízení Evropského unie č. 1924/2006 nemůžeme u bylinek uvádět žádná Radou EU neschválená výživová a zdravotní tvrzení.

Dodavatel

Milota s.r.o., Organella

Další informace

Dodavatel

Milota s.r.o., Organella

Novinky: