Červené Lapacho

35.00200.00

Lapacho neboli „nápoj Inků“ se připravuje z kůry stromu lapacho, který roste v Jižní Americe. Působí příznivě na imunitní systém, je přírodním antioxidačním prostředkem.
Skladem

Lapacho – legendární čaj Inků

Lapacho neboli „nápoj Inků“ se připravuje z vnitřní kůry stromu lapacho (Tabebuia cortex), který roste v Jižní Americe. Odtud také pochází název Inka Tee, protože lapacho je tradičně používáno indiány v Mexiku a Peru. Působí příznivě na imunitní systém, přispívá k přirozenému čištění organismu a napomáhá ochraně buněk a tkání před oxidativním poškozením. Vhodně doplňuje pitný režim v období rekonvalescence a chladného počasí, preventivně se využívá v poloviční dávce. Při přípravě čaje se doporučuje kůru vařit, abychom získali maximum užitečných účinných látek.

Doporučené dávkování a způsob užití: 2 čajové lžičky Lapacha vařit v 1 l vody po dobu 5 minut, přikrýt a ještě 15 min. vylouhovat. Čaj je vhodné pít teplý v průběhu dne po doušcích. Vždy po 6 týdnech se doporučuje užívání na 1 měsíc přerušit. Profylakticky připravujeme čaj z polovičního množství. Nedoporučuje se vařit v hliníkových nádobách.

Latinský název: Lapacho cortex cs.

Podrobněji o čaji

Upozornění: Není určeno k používání jako náhrada pestré stravy. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Doplněk stravy.

Na základě nařízení Evropského unie č. 1924/2006 nemůžeme u bylinek uvádět žádná Radou EU neschválená výživová a zdravotní tvrzení.

Dodavatel

BYLINY Mikeš s.r.o.

Novinky: