Ahmad Tea English Breakfast

60.00160.00

English breakfast tea představuje klasický anglický šálek kávy po ránu. Silný čaj probudí vaše smysly a příjemně naladí na celý den.
Na vyžádání (4-7 dní)

Zrušit výběr
Máte dotaz? Zeptejte se nás!

English breakfast tea

English breakfast tea představuje klasický anglický šálek kávy po ránu. Silný čaj probudí vaše smysly. Je připravován tak, aby se výborně hodil k typické anglické snídani – smaženým vajíčkám, slanině, uzeninám či jinak velmi chuťově výrazným pokrmům. Je tedy silné chuti, až trpké a patří mezi čaje s větším obsahem teinu, proto dokáže po ránu probudit. Pokud máte rádi výrazné snídaně je tento typ čaje dobrou volbou. Vychutnejte si šálek kvalitního anglického čaje přímo u vás doma!

Sáčky typu ALU poskytují velmi dobrou ochranu před vlhkostí a vyčichnutím. Díky tomu, si čaje balené v těchto sáčcích zachovávají výrazně delší dobu svou chuť a aroma. Vhodné jsou zejména do prostředí s vysokou vlhkostí či změnami teplot. Ideální na horské chaty či pěší túry.

TIPY NA PODÁVÁNÍ

Pije se s mlékem a cukrem. Představuje ideální doprovod vydatných denních jídel – snídaně, oběda nebo tradičního anglického čaje o páté. Je také výbornou součástí různých čajových koktejlů, nechte se inspirovat zde.

Podrobněji o značce Ahmad

Výrobce

Ahmad Tea Ltd, London, Velká Británie

Hmotnost

100 x 2 g, 25 x 2 g

Novinky: