Čaj na močové cesty (urologický čaj)

36.0045.00

Směs obsahuje byliny, které mají příznivý vliv na močovou soustavu. Čaj se doporučuje přijímat při zánětech.
Skladem

Zrušit výběr
Máte dotaz? Zeptejte se nás!

Urologický čaj (sypaný a porcovaný)

Směs obsahuje byliny, které mají příznivý vliv na močovou soustavu. Čaj se doporučuje přijímat při zánětech, dezinfikuje a chrání močové cesty a močový měchýř. Působí močopudně, podporují vyplavování toxinů.

Složení: brusinka list, medvědice list, průtržník nať, bez černý květ, jehlice kořen, přeslička nať, truskavec nať, vrbice nať, bříza list

Užívání: Pije se 2 x denně. Bez přerušení lze užívat jeden týden, pak je nutné udělat jeden týden přestávku.

Možnosti:

Urologický 50 g sypaný

Příprava: jedna rovná polévková lžíce se přelije ¼ litrem vroucí vody, nechá se v zakrytě nádobě 15 minut odstát a scedí se. Nálev se připravuje vždy čerstvý.

Urologický 20×1,5 g sypaný

Příprava: Jeden sáček zalijeme 1/4 litrem právě vroucí vody a necháme 10 – 15 minut louhovat. Nálev se připravuje vždy čerstvý.

Bylinný čaj je vyrobený dle původní receptury Valdemara Grešíka.

Každý čaj je promyšlenou kompozicí devíti bylin, ve které se spojuje účinek s dobrou chutí. Recepty se opírají o dlouholeté zkušenosti a vyvážený poměr domácích a zahraničních bylin, jejichž kvalita je pečlivě kontrolována.

Skladovat: suché místo při teplotě nižší než 25°C

Upozornění: Nepřekračujte doporučené dávkování. Není vhodné pro děti do 12 let, těhotné a kojící ženy a pro osoby s poruchou jater a ledvin. Není určeno k používání jako náhrada pestré stravy. Uchovejte mimo dosah dětí.

Forma balení

porcovaný, sypaný

Výrobce

Valdemar Grešík – Natura s.r.o

Novinky: