Rakytníkový keř (čaj z rakytníku a rooibos)

50.00

Rakytníkový keř obsahuje kromě rakytníku též Rooibos. Čaj neobsahuje žádný kofein, takže jej lze popíjet celý den a mohou jej pít i děti a kojenci, těhotné a kojící ženy.

Není skladem

Máte dotaz? Zeptejte se nás!

Popis

Rakytníkový keř – čaj z rakytníku a rooibos 50 g

Rakytník řešetlákový (Hippophaë rhamnoides) obsahuje velké množství vitamínu C (kyselina askorbová), dále též vitamín D, E, vitamíny skupiny B a minerály. Čaj neobsahuje žádný kofein, takže jej lze popíjet celý den a mohou jej pít i děti, těhotné a kojící ženy a dokonce ho můžete podávat i kojencům. Nálev s výhodou můžete použít místo vody pro přípravu dětské výživy. Díky kyselině fenolové má nálev výrazné protiplísňové, antibakteriální a antivirové účinky a neobsahuje kyselinu šťavelovou, takže je vhodný i pro osoby s ledvinovými kameny.

Podrobněji o čaji Rooibos

Složení: rooibos (min.81,9%), rakytník řešetlákový (min.10,2%), aroma, slunečnice, květy bodláku. Může obsahovat stopy suchých skořápkových plodů.

Příprava: vroucí vodou zalijte čaj v poměru 1,5 dl na 1 čajovou lžičku, pokud čaj louhujete v konvici, pak navíc 1 lžičku na konvici. Ponechte 5 minut louhovat. Poté přeceďte.

Balení: celofánový sáček, obsah 50 g

Na základě nařízení Evropského unie č. 1924/2006 nemůžeme u bylinek uvádět žádná Radou EU neschválená výživová a zdravotní tvrzení.

Další informace

Hmotnost50 g
Výrobce

Oxalis s.r.o.

Nejpopulárnější produkty: