Hypertonik (čaj na tlak)

36.0045.00

Čaj Hypertonik působí pozitivně na celou oběhovou soustavu, podporuje krevní oběh a cévy. Směs účinných bylinek pomáhá normalizovat krevní tlak.
Skladem

Zrušit výběr
Máte dotaz? Zeptejte se nás!

Hypertonik

Vysoký tlak neboli hypertenze má celou řadu příčin a patří mezi civilizační choroby. V průběhu historie se kromě jiným metod využíval i čaj na snížení krevního tlaku.

Hypertonik působí pozitivně na celou oběhovou soustavu, podporuje krevní oběh a cévy. Směs účinných bylinek pomáhá normalizovat krevní tlak.

Složení: meduňka nať, máta peprná nať, měsíček květ, jmelí nať, rozmarýn list, olivovník list, srdečník nať, přeslička nať, řebříček nať

Užívání: Pije se 1-2 x denně. Čaj se může pít dlouhodobě.

Možnosti:

Hypertonik 50 g sypaný

Příprava: jedna rovná polévková lžíce se přelije ¼ litrem vroucí vody, nechá se v zakrytě nádobě 15 minut odstát a scedí se. Nálev se připravuje vždy čerstvý.

Hypertonik 20 x 1,5 g porcovaný

Příprava: Jeden sáček zalijeme 1/4 litrem právě vroucí vody a necháme 10 – 15 minut louhovat.

Bylinný čaj na snížení krevního tlaku je vyrobený dle původní receptury Valdemara Grešíka.

Každá směs je promyšlenou kompozicí devíti bylin, ve které se spojuje účinek s dobrou chutí. Recepty se opírají o dlouholeté zkušenosti a vyvážený poměr domácích a zahraničních bylin, jejichž kvalita je pečlivě kontrolována.

Skladovat: suché místo při teplotě nižší než 25°C

Upozornění: Nepřekračujte doporučené dávkování. Doplněk stravy – neslouží jako náhrada pestré stravy.

Na základě nařízení Evropského unie č. 1924/2006 nemůžeme u bylinek uvádět žádná Radou EU neschválená výživová a zdravotní tvrzení.

Výrobce

Valdemar Grešík – Natura s.r.o

Novinky: