Sleva!

Himálajský čaj KARAVI (čaj na alergie)

105.00 85.00

Bylinky na alergii v jednom čaji KARAVI se používají jako podpůrný prostředek při alergiích. Zároveň prospívá správné činnosti trávicího traktu, detoxikaci.
Skladem (poslední 3 balení)
DOPRODEJ
Datum spotřeby: 07.07.2021

Máte dotaz? Zeptejte se nás!

Bylinky na alergii v jednom čaji KARAVI

V ájurvédě se tento čaj používá především na alergie, tudíž při výskytu podrážděné reakce organizmu na alergeny v běžných potravinách (lepek, pšeničná mouka, obiloviny, sója, fazole, mléko, vejce, rajčata, špenát, celer, petržel, jablka, hrušky, meruňky, broskve, jahody atd.) nebo v ovzduší (pyl, seno, prach, plísně, zvířecí srst, roztoči). Prospívá správné činnosti trávicího traktu u citlivých osob, detoxikaci a pozitivně ovlivňuje střevní peristaltiku. Využívá se též při vyrážkách, ekzémech a kopřivce.

Složení: glycyrrhiza glabra, zingiber officinale, rubia cordifolia, curcuma longa, emblica officinalis, terminalia chebula, terminalia bellirica, plumbago zeylanica, asparagus racemosus, trigonella foenum-graecum, cuminum cyminum, ocimum sanctum, carum carvi.

Doporučená dávka: 2-3 šálky denně.

Doporučujeme užívat maximálně dva čaje zároveň. Více čajů lze střídat v denním či týdenním režimu pokud je používáme k normalizaci běžných projevů při narušení rovnováhy tělesného nebo duševního zdraví. Čaje pijeme vždy odděleně s odstupem jedné hodiny. Pokud je používáme pouze jako podpůrný či povzbuzující prostředek, můžeme nechat byliny pouze vyluhovat bez omezené doby užívání. Pro optimální působení bylinného odvaru pijeme čaje teplé a před jídlem. Specifická chuť každého čaje je součástí terapeutického působení a odpovídá ájurvédským vlastnostem šesti chutí. Proto doporučujeme nepřidávat žádná sladidla.

Příprava: Jednu čajovou lžičku bylinné směsi (cca 2 g) nechte 3 – 5 minut povařit nebo přelijte 250 ml vroucí vody a nechte 10 minut vyluhovat.

Upozornění: Doplněk stravy s bylinami. Ukládejte mimo dosah dětí. Uchovávejte na suchém místě do 25°C. Nepřekračujte doporučené dávkování. Nepoužívejte jako náhradu pestré stravy. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy.

Země původu: Nepál

Hmotnost100 g
Forma balení

sypaný

Dodavatel

Everest-Ayurveda

Novinky: