Himálajský čaj ASHWAGANDHA (čaj pro klidný spánek)

105.00

Čaj pro klidný spánek Ashwagandha pomáhá nejen s usínáním, ale i přispívá k fyzické i duševní pohodě. Příznivě působí na celkové zklidnění.
Skladem (poslední 4 balení)
DOPRODEJ

Máte dotaz? Zeptejte se nás!

Bylinky pro klidný spánek v jednom čaji ASHWAGANDHA

Čaj dle ájurvédy pomáhá nejen s usínáním, ale i přispívá k fyzické i duševní pohodě. Příznivě působí na celkové zklidnění, dobrý odpočinek a přirozený spánek. Ashwagandha přináší uvolnění při psychické zátěži a nervovém napětí. Podporuje vitalitu organismu při slabosti, únavě a vyčerpání.

Složení: valeriana officinalis, withania somnifera, centella asiatica, emblica officinalis, asparagus racemosus.

Doporučené dávkování: 2 – 3 šálky za den.

Příprava: Himálajské byliny se tradičně nechávají alespoň 3–5 minut povařit v případě, že je používáme jako prostředek k optimalizaci duševních a tělesných funkcí organismu. Takto připravený odvar má silnější působení, jemnější chuť a příznivě ovlivňuje naše trávení, které je důležité pro správné vstřebávání prospěšných výtažků z himálajských bylin. Čaje pijeme jako součást denního pitného režimu po dobu trvání obnovy kýžených funkcí organismu. V případě očistné bylinné kury užívejte čaj po dobu 1-3 měsíců v souladu s denním dávkováním uvedeným na obalu. Ponechejte týdenní pauzu po spotřebování každého balení.

Upozornění: Doplněk stravy s bylinami. Ukládejte mimo dosah dětí. Uchovávejte na suchém místě do 25°C. Nepřekračujte doporučené dávkování. Nepoužívejte jako náhradu pestré stravy. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy.

Země původu: Nepál.

Hmotnost100 g
Výrobce

Everest-Ayurveda

Forma balení

sypaný

Novinky: