Himálajský čaj ASHOKA (čaj na přechod, menopauza)

105.00

Byliny na klimkaterium obsažené v tomto čaji podporují zdraví ženského reprodukčního systému, přispívá ke klidnému průběhu klimakteria. Harmonizuje hormonální systém a menstruační cyklus.
Skladem (poslední 2 balení)
DOPRODEJ

Máte dotaz? Zeptejte se nás!

Byliny na klimakterium v jednom čaji ASHOKA

Ashoka podporuje zdraví ženského reprodukčního systému, přispívá ke klidnému průběhu klimakteria. Harmonizuje hormonální systém a menstruační cyklus, pomáhá snižovat napětí, podrážděnost a nervozitu. Čaj také přispívá k dobré pohodě a optimalizuje psychický stav, pomáhá udržovat duševní rovnováhu.

Složení: asparagus racemosus, withania somnifera, glycyrrhiza glabra.

Doporučené dávkování: 2 – 3 šálky za den.

Doporučujeme užívat maximálně dva čaje zároveň. Více čajů lze střídat v denním či týdenním režimu pokud je používáme k normalizaci běžných projevů při narušení rovnováhy tělesného nebo duševního zdraví. Čaje pijeme vždy odděleně s odstupem jedné hodiny. Pokud je používáme pouze jako podpůrný či povzbuzující prostředek, můžeme nechat byliny pouze vyluhovat bez omezené doby užívání. Pro optimální působení bylinného odvaru pijeme čaje teplé a před jídlem. Specifická chuť každého čaje je součástí terapeutického působení a odpovídá ájurvédským vlastnostem šesti chutí. Proto doporučujeme nepřidávat žádná sladidla.

Příprava: jednu čajovou lžičku bylinné směsi (cca 2 g) nechte 3 – 5 minut povařit nebo přelijte 250 ml vroucí vody a nechte 10 minut vyluhovat.

Himálajské byliny se tradičně nechávají alespoň 3–5 minut povařit v případě, že je používáme jako prostředek k optimalizaci duševních a tělesných funkcí organismu. Takto připravený odvar má silnější působení, jemnější chuť a příznivě ovlivňuje naše trávení, které je důležité pro správné vstřebávání prospěšných výtažků z himálajských bylin. Čaje pijeme jako součást denního pitného režimu po dobu trvání obnovy kýžených funkcí organismu. V případě očistné bylinné kury užívejte čaj po dobu 1-3 měsíců v souladu s denním dávkováním uvedeným na obalu. Ponechejte týdenní pauzu po spotřebování každého balení.

Upozornění: Doplněk stravy s bylinami. Ukládejte mimo dosah dětí. Uchovávejte na suchém místě do 25°C. Nepřekračujte doporučené dávkování. Nepoužívejte jako náhradu pestré stravy. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy.

Země původu: Nepál.

Hmotnost100 g
Dodavatel

Everest-Ayurveda

Forma balení

sypaný

Novinky: