Sleva!

Himálajský čaj APANA (čaj na bolestivou menstruaci)

10.00105.00

Co na bolestivou menstruaci? Ajurvéda doporučuje Apanu. Čaj příznivě ovlivňuje ženský reprodukční systém, pomáhá optimalizovat menstruační cyklus.
Skladem

Máte dotaz? Zeptejte se nás!

Himálajský čaj na bolestivou menstruaci

Ajurvéda tento čaj doporučuje na bolestivou menstruaci. Příznivě ovlivňuje ženský reprodukční systém, přispívá ke klidnému průběhu menstruace a jejich projevů, pomáhá optimalizovat menstruační cyklus. Apana harmonizuje psychický stav při podrážděnosti a nervozitě. Povzbuzuje při únavě a revitalizuje organismus.

Složení: asparagus racemosus, zingiber officinale, tinospora cordifolia.

Doporučené dávkování: 2 šálky za den.

Doporučujeme užívat maximálně dva čaje zároveň. Více čajů lze střídat v denním či týdenním režimu pokud je používáme k normalizaci běžných projevů při narušení rovnováhy tělesného nebo duševního zdraví. Čaje pijeme vždy odděleně s odstupem jedné hodiny. Pokud je používáme pouze jako podpůrný či povzbuzující prostředek, můžeme nechat byliny pouze vyluhovat bez omezené doby užívání. Pro optimální působení bylinného odvaru pijeme čaje teplé a před jídlem. Specifická chuť každého čaje je součástí terapeutického působení a odpovídá ájurvédským vlastnostem šesti chutí. Proto doporučujeme nepřidávat žádná sladidla.

Příprava: jednu čajovou lžičku bylinné směsi (cca 2 g) nechte 3 – 5 minut povařit nebo přelijte 250 ml vroucí vody a nechte 10 minut vyluhovat.

Himálajské byliny se tradičně nechávají alespoň 3–5 minut povařit v případě, že je používáme jako prostředek k optimalizaci duševních a tělesných funkcí organismu. Takto připravený odvar má silnější působení, jemnější chuť a příznivě ovlivňuje naše trávení, které je důležité pro správné vstřebávání prospěšných výtažků z himálajských bylin. Čaje pijeme jako součást denního pitného režimu po dobu trvání obnovy kýžených funkcí organismu. V případě očistné bylinné kury užívejte čaj po dobu 1-3 měsíců v souladu s denním dávkováním uvedeným na obalu. Ponechejte týdenní pauzu po spotřebování každého balení.

Upozornění: Doplněk stravy s bylinami. Ukládejte mimo dosah dětí. Uchovávejte na suchém místě do 25°C. Nepřekračujte doporučené dávkování. Nepoužívejte jako náhradu pestré stravy. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy.

Země původu: Nepál.

Hmotnost100 g
Dodavatel

Everest-Ayurveda

Forma balení

sypaný

Novinky: