Čaj na uklidnění nervů (Flegmatik)

36.0045.00

Čaj je především vhodný při neurózách, předrážděnosti a pro celkové uklidnění organismu. Směs obsahuje bylinky, které příznivě působí na nervovou soustavu a psychiku.
Skladem

Zrušit výběr
Máte dotaz? Zeptejte se nás!

FLEGMATIK – čaj na uklidnění nervů (sypaný a porcovaný)

Čaj je především vhodný při neurózách, předrážděnosti a pro celkové uklidnění organismu. Směs obsahuje bylinky, které příznivě působí na nervovou soustavu a psychiku. Doporučuje se též při stresových situacích.

Složení: dobromysl nať, meduňka nať, mateřídouška nať, chmel šištice, vrba kůra, majoránka nať, levandule květ, vrbovka úzkolistá nať, maliník list

Užívání: Pije se 1-2 x denně. Čaj se může pít dlouhodobě.

Možnosti:

Flegmatik 50 g sypaný

Příprava: jedna rovná polévková lžíce se přelije ¼ litrem vroucí vody, nechá se v zakrytě nádobě 15 minut odstát a scedí se. Nálev se připravuje vždy čerstvý.

Flegmatik 20×1,5 g porcovaný

Příprava: Jeden sáček zalijeme 1/4 litrem právě vroucí vody a necháme 10 – 15 minut louhovat.

Bylinný čaj je vyrobený dle původní receptury Valdemara Grešíka.

Každý čaj je promyšlenou kompozicí devíti bylin, ve které se spojuje účinek s dobrou chutí. Recepty se opírají o dlouholeté zkušenosti a vyvážený poměr domácích a zahraničních bylin, jejichž kvalita je pečlivě kontrolována.

Skladovat: suché místo při teplotě nižší než 25°C

Upozornění: Nepřekračujte doporučené dávkování. Doplněk stravy – neslouží jako náhrada pestré stravy.

Na základě nařízení Evropského unie č. 1924/2006 nemůžeme u bylinek uvádět žádná Radou EU neschválená výživová a zdravotní tvrzení.

Forma balení

porcovaný, sypaný

Výrobce

Valdemar Grešík – Natura s.r.o

Novinky: