Bylinky na pleť ve směsi V. Grešíka

39.0045.00

Bylinná směs obsahuje bylinky na pleť, které přispívají k jejímu zdraví a zlepšují její metabolismus.
Skladem

Zrušit výběr
Máte dotaz? Zeptejte se nás!

PLEŤOVÝ čaj (sypaný a porcovaný)

Bylinná směs obsahuje bylinky na pleť, které přispívají k očištění pleti a zlepšení jejího metabolismu. Navrací jí zdraví. Čaj se doporučuje užívat na problematickou pokožku, vyrážky či akné.

Složení: měsíček květ, kopřiva nať, černý bez květ, violka trojbarevná nať, heřmánek květ, řebříček nať, třezalka nať, lopuch kořen, pýr kořen

Příprava nálevu: jedna rovná polévková lžíce se přelije ¼ litrem vroucí vody, nechá se v zakrytě nádobě 15 minut odstát a scedí se. Nálev se připravuje vždy čerstvý.

Užívání: Pije se 1-2 x denně. Pitná kúra by měla trvat 2-3 měsíce, po čtrnáctidenní přestávce je možné ji zopakovat. U citlivých osob možnost sensibilizace.

Pleťový čaj je vyrobený dle původní receptury Valdemara Grešíka.

Každá směs je promyšlenou kompozicí devíti bylin, ve které se spojuje účinek s dobrou chutí. Recepty se opírají o dlouholeté zkušenosti a vyvážený poměr domácích a zahraničních bylin, jejichž kvalita je pečlivě kontrolována.

Upozornění: Nepřekračujte doporučené dávkování. Doplněk stravy – neslouží jako náhrada pestré stravy.

Na základě nařízení Evropského unie č. 1924/2006 nemůžeme u bylinek uvádět žádná Radou EU neschválená výživová a zdravotní tvrzení.

Forma balení

porcovaný, sypaný

Výrobce

Valdemar Grešík – Natura s.r.o

Novinky: