Čaj na odvodnění organismu

36.0045.00

Čaj na odvodnění se podílí nejen na vylučování přebytečné vody z organismu, ale i celkově čistí cévní systém a organismus.
Skladem

Zrušit výběr
Máte dotaz? Zeptejte se nás!

Odvodňovací čaj (sypaný a porcovaný)

Čaj na odvodnění organismu se podílí nejen na vylučování přebytečné vody z těla, ale i celkově čistí cévní systém a organismus.

Složení: pýr plazivý kořen, bříza bělokorá list, svízel syřišťový nať, jehlice rolní kořen, zlatobýl kanadský nať, přeslička rolní nať, trubkovec osinatý list, petržel zahradní kořen, prvosenka jarní květ

Užívání: Pije se 2 x denně. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Odvodňovací 50 g sypaný

Příprava: jedna rovná polévková lžíce se přelije ¼ litrem vroucí vody, nechá se v zakrytě nádobě 15 minut odstát a scedí se. Nálev se připravuje vždy čerstvý.

Odvodňovací 20 x 1,5 g porcovaný

Příprava: Jeden sáček zalijeme 1/4 litrem právě vroucí vody a necháme 10 – 15 minut louhovat. Nálev se připravuje vždy čerstvý.

Odvodňovací čaj je vyrobený dle původní receptury Valdemara Grešíka.

Každá bylinná směs je promyšlenou kompozicí devíti bylin, ve které se spojuje účinek s dobrou chutí. Recepty se opírají o dlouholeté zkušenosti a vyvážený poměr domácích a zahraničních bylin, jejichž kvalita je pečlivě kontrolována.

Upozornění: Nepřekračujte doporučené dávkování. Doplněk stravy – neslouží jako náhrada pestré stravy.

Na základě nařízení Evropského unie č. 1924/2006 nemůžeme u bylinek uvádět žádná Radou EU neschválená výživová a zdravotní tvrzení.

Hmotnost50 g
Forma balení

porcovaný, sypaný

Výrobce

Valdemar Grešík – Natura s.r.o

Novinky: