Čaj na očištění organismu (Univerzální čistící čaj)

85.00

Univerzální čistící čaj Dr. Popova obsahuje byliny vhodné pro čištění organizmu. Ve směsi najdeme kopřivu, která se tradičně používá na čištění, dále je v ní obsažena lípa a maceška, které doplňující detoxikaci.
Skladem

Máte dotaz? Zeptejte se nás!

Univerzální čistící čaj 100 g

Univerzální čistící čaj Dr. Popova obsahuje byliny vhodné pro čištění organizmu. Kopřiva se v lidovém léčitelství používá na čistění krve a podporu správné činnosti ledvin. Lípa je známá pro své antioxidační vlastnosti a také podporuje čištění krve. V čaji najdete i macešku, která ovlivňuje čištění krve.

Složení: Lípa květ, růžový ibišek květ, maceška nať, kopřiva nať, řepík nať, třezalka nať, řebříček nať, oman kořen.

Doporučené dávkování a způsob užití: 1 vrchovatou lžičku směsi (cca 2 g) přelít 0,25 l právě vroucí vody, přikrýt a nechat 15 minut vylouhovat. Denně užívat dva šálky, jeden ráno nalačno a druhý večer po jídle. Čistící kúra by měla trvat 6 týdnů. V období kúry se doporučuje užívat Psyllium, která podpoří správnou stolici, což je podmínkou dobrého vyčištění.

Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není vhodné pro děti. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. U citlivých osob možnost fotosenzibilizace. Skladovat mimo dosah dětí. Skladujte v suchu při teplotě 5,25 °C. Účinky bylinných čajů se projevují při dlouhodobějším užívání.

Hmotnost100 g
Výrobce

Dr. Popov

Novinky: