Čaj na cholesterol Anticholest

36.0045.00

Bylinný čaj na cholesterol Anticholest se doporučuje užívat při zvýšené hladině cholesterolu. Celkově podporuje stav cév.
Skladem

Zrušit výběr
Máte dotaz? Zeptejte se nás!

Čaj na cholesterol ANTICHOLEST (sypaný a porcovaný)

Anticholest se doporučuje užívat při zvýšené hladině cholesterolu. Celkově podporuje stav cév a zmenšuje riziko cévních onemocnění. Upravuje poruchy látkové výměny bez vedlejších účinků.

Složení: kopřiva nať, černý rybíz list, šípek, řepík nať, komonice nať, rozrazil nať, jmelí nať, přeslička nať, smil květ

Užívání: Pije se 1-2 x denně. Doporučuje se pít po jídle nebo mezi jídly. Čaj je možně podávat dlouhodobě. Vždy po 6 týdnech je nutné udělat 2 týdny přestávku.

Možnosti:

Anticholest 50 g sypaný

Příprava: jedna rovná polévková lžíce se přelije ¼ litrem vroucí vody, nechá se v zakrytě nádobě 15 minut odstát a scedí se. Nálev se připravuje vždy čerstvý.

Anticholest 20 x 1,5 g porcovaný

Příprava: Jeden sáček zalijeme 1/4 litrem právě vroucí vody a necháme 10 – 15 minut louhovat.

Bylinný čaj je vyrobený dle původní receptury Valdemara Grešíka.

Každý čaj je promyšlenou kompozicí devíti bylin, ve které se spojuje účinek s dobrou chutí. Recepty se opírají o dlouholeté zkušenosti a vyvážený poměr domácích a zahraničních bylin, jejichž kvalita je pečlivě kontrolována.

Skladovat: suché místo při teplotě nižší než 25°C

Upozornění: Nepřekračujte doporučené dávkování. Doplněk stravy – neslouží jako náhrada pestré stravy.

Na základě nařízení Evropského unie č. 1924/2006 nemůžeme u bylinek uvádět žádná Radou EU neschválená výživová a zdravotní tvrzení.

Forma balení

porcovaný, sypaný

Výrobce

Valdemar Grešík – Natura s.r.o

Novinky: