Byliny na bolest hlavy ve směsi B. Jukla Trápení hlavy

75.00

Meduňka, kozlík a levandule a jiné bylinky na bolest hlavy obsažené ve směsi se již od dávných dob používají při těchto problémech.
Skladem

Máte dotaz? Zeptejte se nás!

Bylinný čaj Trápení hlavy (původní název Bolest hlavy)

Bolesti hlavy jsou jedním z nejčastějších symptomů moderní doby. V lidovém léčitelství se již od dávných dob využívaly právě bylinky na bolest hlavy a přidružené neduhy.

Meduňka, kozlík a levandule obsažené ve směsi se používají při problémech s hlavou, které mohou vznikat z různých důvodů. Mají příznivý vliv na nervou soustavu, ale i cévní a podporují uvolnění.

Složení: máta, meduňka, fenykl, chmel, levandule, kozlík.

Užívání: Bylinné směsi slouží zejména k přípravě vodních výluhů (čajů). Obecně platí, že na 100 ml vody přijde 1 čajová lžička jemně nasekané sušené byliny, na 250 ml pak 1 polévková lžíce. Byliny zalijte horkou vodou, která právě přestala vřít, zakryjte šálek (konvici) pokličkou, a nechte cca 10 minut vyluhovat. Denní dávka čaje je 500 až 750 ml. Čaj se pije neslazený a na lačno. Pouze prsní čaje lze přisladit medem a vždy se podávají teplé.

Balení: Papírový sáček 100 g netto.

Na základě nařízení Evropského unie č. 1924/2006 nemůžeme u bylinek uvádět žádná Radou EU neschválená výživová a zdravotní tvrzení. Zároveň nesmí být název nemoci ani v názvu výrobku, proto došlo k přejmenování. Složení a používání se nemění.

Hmotnost100 g
Forma balení

sypaný

Výrobce

Bylinářství-kořenářství (B. Jukl)

Novinky: