Bylinky na vodnatelnost břišní ve směsi B. Jukla Příval vody

75.00

Bylinná směs napomáhá vylučování vody z těla a elektrolytů (voda s rozpuštěnými solemi) do moči.
Skladem

Máte dotaz? Zeptejte se nás!

Bylinná směs Příval vody (původní název Vodnatelnost břišní)

Vodnatelnost břišní (Ascites) je stav, kdy se se v dutině břišní hromadí tekutina. Může se jednat o zánětlivý či nezánětlivý výpotek, který se postupně hromadí a může způsobit zvětšení části břicha, což se může projevit omezením dýcháním.

Bylinná směs napomáhá vylučování vody z těla a elektrolytů (voda s rozpuštěnými solemi) do moči. Podporuje metabolismus a činnost slinivky, která vyživuje sliznice.

Složení: lípa, bez černý, andělika.

Užívání: Bylinné směsi slouží zejména k přípravě vodních výluhů (čajů). Obecně platí, že na 100 ml vody přijde 1 čajová lžička jemně nasekané sušené byliny, na 250 ml pak 1 polévková lžíce. Byliny zalijte horkou vodou, která právě přestala vřít, zakryjte šálek (konvici) pokličkou, a nechte cca 10 minut vyluhovat. Denní dávka čaje je 500 až 750 ml. Čaj se pije neslazený a na lačno. Pouze prsní čaje lze přisladit medem a vždy se podávají teplé.

Upozornění: Uchovávejte na suchém místě do 25°C. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Na základě nařízení Evropského unie č. 1924/2006 nemůžeme u bylinek uvádět žádná Radou EU neschválená výživová a zdravotní tvrzení. Zároveň nesmí být název nemoci ani v názvu výrobku, proto došlo k přejmenování. Složení a používání se nemění.

Balení: Papírový sáček 100 g netto.

Hmotnost100 g
Forma balení

sypaný

Výrobce

Bylinářství-kořenářství (B. Jukl)

Novinky: