Bylinky na trojklanný nerv ve směsi B. Jukla

75.00

Bylinky na trojklanný nerv v této směsi mají společně protizánětlivé a analgetické účinky. Čaj též podporuje nervy a má zklidňující účinky.
Skladem

Máte dotaz? Zeptejte se nás!

Bylinný čaj na trojklanný nerv

Trojklaný nerv je jeden z hlavových nervů, které se ve svém průběhu rozděluje na tři větve. Zánět tohoto nervu vzniká z různých příčin – mechanickým drážděním, působením některých látek, nebo také zánětem. Projevy tohoto problému jsou různorodé, ale velmi často jej doprovází silná bolest, která může být kvůli své lokalizaci často zaměňována s bolestí zubů. Nerv může být postižen v celém svém průběhu, či jen v části.

Bylinná směs obsahuje bylinky, které se od dávných dob používají na trojklanný nerv. Kromě čaje se též doporučuje používat zlatobýlovou mast.

Složení: heřmánek, mateřídouška, divizna, řebříček, tymián, přeslička.

Užívání: Bylinné směsi slouží zejména k přípravě vodních výluhů (čajů). Obecně platí, že na 100 ml vody přijde 1 čajová lžička jemně nasekané sušené byliny, na 250 ml pak 1 polévková lžíce. Byliny zalijte horkou vodou, která právě přestala vřít, zakryjte šálek (konvici) pokličkou, a nechte cca 10 minut vyluhovat. Denní dávka čaje je 500 až 750 ml. Čaj se pije neslazený a na lačno. Pouze prsní čaje lze přisladit medem a vždy se podávají teplé.

Upozornění: Uchovávejte na suchém místě do 25°C.

Balení: Papírový sáček 100 g netto.

Na základě nařízení Evropského unie č. 1924/2006 nemůžeme u bylinek uvádět žádná Radou EU neschválená výživová a zdravotní tvrzení.

Hmotnost100 g
Forma balení

sypaný

Výrobce

Bylinářství-kořenářství (B. Jukl)

Novinky: