Bylinky na střeva ve směsi Ulcerózní kolitida

75.00

Ulcerózní kolitida je chronické onemocnění střevní sliznice způsobené přemnožením bakterií.
Skladem

Máte dotaz? Zeptejte se nás!

Čaj na Ulcerózní kolitidu

Ulcerózní kolitida je chronické onemocnění střevní sliznice způsobené přemnožením bakterií. Bylinky, které jsou obsaženy v této směsi, se již od dávných dob používaly na úpravu sliznice střev.

Složení: Heřmánek, Měsíček, Řepík, Meduňka, Třezalka

Dávkování: Do 300 ml vody přijde 1 polévková lžíce směsi, 5 min. vaříme, 60 min. louhujeme poté scedit. Pít 6x denně 50 ml, a to 20 minut před jídlem a 30 minut po jídle.

Užívání: Bylinné směsi slouží zejména k přípravě vodních výluhů (čajů). Obecně platí, že na 100 ml vody přijde 1 čajová lžička jemně nasekané sušené byliny, na 250 ml pak 1 polévková lžíce. Byliny zalijte horkou vodou, která právě přestala vřít, zakryjte šálek (konvici) pokličkou, a nechte cca 10 minut vyluhovat. Denní dávka čaje je 500 až 750 ml. Čaj se pije neslazený a na lačno. Pouze prsní čaje lze přisladit medem a vždy se podávají teplé.

Upozornění: Uchovávejte na suchém místě do 25°C. Nepřekračujte doporučené dávkování. Doplněk stravy  – neslouží jako náhrada pestré stravy. Směs se využívá v lidovém léčitelství.

Balení: papírový sáček 100 g netto

Na základě nařízení Evropského unie č. 1924/2006 nemůžeme u bylinek uvádět žádná Radou EU neschválená výživová a zdravotní tvrzení.

Hmotnost100 g
Výrobce

Bylinářství-kořenářství (B. Jukl)

Novinky: