Bylinky na stres ve směsi B. Jukla

75.00

Ačkoliv je stres obranným mechanismem našeho organismu, tak pokud v našich životech převládá, může způsobovat řadu neduhů.
Skladem

Máte dotaz? Zeptejte se nás!

Bylinná směs Stres

Stres je vlastně naprosto přirozený obranný mechanismus našeho organismu vůči vnějším nepříznivým podmínkám a chrání nás před nadměrnou zátěží. Ovšem pokud v našich životech převládá, může způsobovat řadu fyzických a psychických neduhů jako jsou nespavost, bolesti hlavy, nervozita, úzkost, špatná nálada, únava atd. Dost dobře do vystihuje přísloví – stres je dobrý sluha, ale zlý pán.

Bylinná směs napomáhá zklidnění, navozuje klidný spánek a přispívá k obnovení tělesné a duševní pohody, uvolňuje pocity napětí a nepříjemné stavy v období klimakteria.

Kromě užívání bylinného čaje se doporučuje inhalace.

Složení: mateřídouška, máta, heřmánek, meduňka, kmín, levandule, tymián, kozlík.

Užívání: Bylinné směsi slouží zejména k přípravě vodních výluhů (čajů). Obecně platí, že na 100 ml vody přijde 1 čajová lžička jemně nasekané sušené byliny, na 250 ml pak 1 polévková lžíce. Byliny zalijte horkou vodou, která právě přestala vřít, zakryjte šálek (konvici) pokličkou, a nechte cca 10 minut vyluhovat. Denní dávka čaje je 500 až 750 ml. Čaj se pije neslazený a na lačno. Pouze prsní čaje lze přisladit medem a vždy se podávají teplé.

Upozornění: Uchovávejte na suchém místě do 25°C. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Na základě nařízení Evropského unie č. 1924/2006 nemůžeme u bylinek uvádět žádná Radou EU neschválená výživová a zdravotní tvrzení. Zároveň nesmí být název nemoci ani v názvu výrobku, proto došlo k přejmenování. Složení a používání se nemění.

Balení: Papírový sáček 100 g netto.

Hmotnost100 g
Forma balení

sypaný

Výrobce

Bylinářství-kořenářství (B. Jukl)

Novinky: