Bylinky na štítnou žlázu ve směsi B. Jukla ZF (zvýšená funkce štítné žlázy)

75.00

Bylinná směs příznivě působí na štítnou žlázu. Napomáhá ke zklidnění a k nervové rovnováze, podporuje imunitu.
Skladem

Máte dotaz? Zeptejte se nás!

Bylinná směs Štítná žláza ZF (původní název zvýšená funkce)

Štítná žláza je endokrinní žláza produkující hormony, které zasahují do všech metabolických dějů a významně ovlivňují další orgány. Při zvýšené funkci se produkuje větší množství hormonů a častým projevem tohoto stavu je zvětšení štítné žlázy (tzv. struma, vole), dále též bušení srdce, nespavost, únava, váhový úbytek, pocity velkého hladu a další.

Bylinná směs příznivě působí na štítnou žlázu. Napomáhá ke zklidnění a k nervové rovnováze, napomáhá správnému prokrvení, podporuje imunitu.

Složení: čekanka, mateřídouška, sléz, truskavec, proskurník, sedmikráska, přeslička, řebříček, třezalka, rozrazil, tymián, hloh.

Užívání: Bylinné směsi slouží zejména k přípravě vodních výluhů (čajů). Obecně platí, že na 100 ml vody přijde 1 čajová lžička jemně nasekané sušené byliny, na 250 ml pak 1 polévková lžíce. Byliny zalijte horkou vodou, která právě přestala vřít, zakryjte šálek (konvici) pokličkou, a nechte cca 10 minut vyluhovat. Denní dávka čaje je 500 až 750 ml. Čaj se pije neslazený a na lačno. Pouze prsní čaje lze přisladit medem a vždy se podávají teplé..

Upozornění: Uchovávejte na suchém místě do 25°C. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Na základě nařízení Evropského unie č. 1924/2006 nemůžeme u bylinek uvádět žádná Radou EU neschválená výživová a zdravotní tvrzení. Zároveň nesmí být název nemoci ani v názvu výrobku, proto došlo k přejmenování. Složení a používání se nemění.

Balení: Papírový sáček 100 g netto.

Hmotnost100 g
Forma balení

sypaný

Dodavatel

Bylinářství-kořenářství (B. Jukl)

Novinky: