Bylinky na krevní cukr ve směsi B. Jukla Optimální Cukr

75.00

Bylinky jako je borůvka či fazol jsou již od dávných dob oblíbenou volbou pro všechny ty, kteří mají potíže se zvýšenou glykemií.
Skladem

Máte dotaz? Zeptejte se nás!

Bylinný čaj Optimální Cukr (původní název Cukrovka)

Cukrovka neboli Diabetes mellitus je onemocnění, které se projevuje poruchou metabolismu sacharidů. V lidovém léčitelství se již od dávných dob využívaly právě bylinky na snížení krevního cukru.

Bylinky jako je borůvka či fazol jsou oblíbenou volbou pro všechny ty, kteří mají potíže se zvýšenou glykemií. Směs napomáhá správnému metabolismu glukózy, lipidů a bílkovin.

Složení: máta, jestřabina, borůvka, fazol.

Užívání: Bylinné směsi slouží zejména k přípravě vodních výluhů (čajů). Obecně platí, že na 100 ml vody přijde 1 čajová lžička jemně nasekané sušené byliny, na 250 ml pak 1 polévková lžíce. Byliny zalijte horkou vodou, která právě přestala vřít, zakryjte šálek (konvici) pokličkou, a nechte cca 10 minut vyluhovat. Denní dávka čaje je 500 až 750 ml. Čaj se pije neslazený a na lačno. Pouze prsní čaje lze přisladit medem a vždy se podávají teplé.

Upozornění: Uchovávejte na suchém místě do 25°C. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Balení: Papírový sáček 100 g netto.

Na základě nařízení Evropského unie č. 1924/2006 nemůžeme u bylinek uvádět žádná Radou EU neschválená výživová a zdravotní tvrzení. Zároveň nesmí být název nemoci ani v názvu výrobku, proto došlo k přejmenování. Složení a používání se nemění.

Hmotnost100 g
Forma balení

sypaný

Dodavatel

Bylinářství-kořenářství (B. Jukl)

Novinky: