Bylinky na růži – erysipel ve směsi B. Jukla

75.00

Bylinky obsažené ve směsi přispívají k posílení imunity a zároveň k podpoře cévního oběhu a vylučovací soustavy.
Skladem

Máte dotaz? Zeptejte se nás!

Bylinná směs Růže-Erysipel

Růže (Erysipel) je akutní onemocnění kůže vyvolané většinou bakteriemi. Onemocnění často vzniká v již oslabeném organismu, tedy při nějakém jiném onemocnění či oslabené imunitě.
Bylinky obsažené ve směsi přispívají k posílení imunity a zároveň k podpoře cévního oběhu a vylučovací soustavy, které jsou zásadní pro detoxikaci organismu.
Kromě směsi je vhodné použít zlatobýlovou mast a obklady.

Složení: máta, bříza, maceška, smil, vachta, řebříček, srdečník, vrbová kůra, hloh.

Užívání: Bylinné směsi slouží zejména k přípravě vodních výluhů (čajů). Obecně platí, že na 100 ml vody přijde 1 čajová lžička jemně nasekané sušené byliny, na 250 ml pak 1 polévková lžíce. Byliny zalijte horkou vodou, která právě přestala vřít, zakryjte šálek (konvici) pokličkou, a nechte cca 10 minut vyluhovat. Denní dávka čaje je 500 až 750 ml. Čaj se pije neslazený a na lačno. Pouze prsní čaje lze přisladit medem a vždy se podávají teplé.

Upozornění: Uchovávejte na suchém místě do 25°C.

Balení: Papírový sáček 100 g netto.

Na základě nařízení Evropského unie č. 1924/2006 nemůžeme u bylinek uvádět žádná Radou EU neschválená výživová a zdravotní tvrzení. Zároveň nesmí být název nemoci ani v názvu výrobku, proto došlo k přejmenování. Složení a používání se nemění.

Hmotnost100 g
Forma balení

sypaný

Dodavatel

Bylinářství-kořenářství (B. Jukl)

Novinky: