Bylinky na prokrvení ve směsi B. Jukla (Nedokrevnost)

75.00

Bylinky na prokrvení v této směsi zlepšují krevní oběh, odstraňují pocit chladu v končetinách a tonizují cévy. Bylinný čaj podporuje i nervovou soustavu a celkově posiluje.
Skladem

Máte dotaz? Zeptejte se nás!

Bylinný čaj na prokrvení (NEDOKREVNOST)

Čaj zlepšuje krevní oběh, odstraňuje pocit chladu v končetinách, tonizuje cévy, nervovou soustavu a celkově posiluje. Bylinky na prokrvení v této směsi též zvyšují krevní tlak. Směs je vhodná pro rekonvalescenci a v geriatrii.

Složení: jahodník, maliník, benedikt, rozmarýna, zeměžluč, jalovec, jmelí, šalvěj, přeslička, řebříček.

Užívání: Bylinné směsi slouží zejména k přípravě vodních výluhů (čajů). Obecně platí, že na 100 ml vody přijde 1 čajová lžička jemně nasekané sušené byliny, na 250 ml pak 1 polévková lžíce. Byliny zalijte horkou vodou, která právě přestala vřít, zakryjte šálek (konvici) pokličkou, a nechte cca 10 minut vyluhovat. Denní dávka čaje je 500 až 750 ml. Čaj se pije neslazený a na lačno. Pouze prsní čaje lze přisladit medem a vždy se podávají teplé.

Upozornění: Uchovávejte na suchém místě do 25°C. Nepřekračujte doporučené dávkování. Doplněk stravy  – neslouží jako náhrada pestré stravy. Směs se využívá v lidovém léčitelství.

Balení: Papírový sáček 100 g netto.

Hmotnost100 g
Forma balení

sypaný

Výrobce

Bylinářství-kořenářství (B. Jukl)

Novinky: