Bylinky na posílení srdce ve směsi B. Jukla Srdce – AP

75.00

Srdečník a jiné bylinky na posílení srdce se již od dávných dob používají na pro podporu srdce a jeho činnosti.
Skladem

Máte dotaz? Zeptejte se nás!

Bylinný čaj Srdce – AP (původní název Angina pectoris)

Angina pectoris je forma srdeční nemoci, která vzniká při přechodném nedostatečném prokrvování srdečního svalu.

Srdečník a jiné bylinky na posílení srdce se již od dávných dob používají na pro podporu tohoto orgánu a jeho činnosti. Příznivě působí na věnčité cévy a podporují zásobování kyslíkem. Směs se často využívá i jako prevence.

Složení: meduňka, heřmánek, sléz, anýz, srdečník, mochna husí, rozmarýna, tymián, řebříček

Užívání: Bylinné směsi slouží zejména k přípravě vodních výluhů (čajů). Obecně platí, že na 100 ml vody přijde 1 čajová lžička jemně nasekané sušené byliny, na 250 ml pak 1 polévková lžíce. Byliny zalijte horkou vodou, která právě přestala vřít, zakryjte šálek (konvici) pokličkou, a nechte cca 10 minut vyluhovat. Denní dávka čaje je 500 až 750 ml. Čaj se pije neslazený a na lačno. Pouze prsní čaje lze přisladit medem a vždy se podávají teplé. Pouze prsní čaje lze přisladit medem a vždy se podávají teplé.

Upozornění: Uchovávejte na suchém místě do 25°C. Nepřekračujte doporučené dávkování. Doplněk stravy  – neslouží jako náhrada pestré stravy. Směs se využívá v lidovém léčitelství.

Balení: Papírový sáček 100 g netto.

Na základě nařízení Evropského unie č. 1924/2006 nemůžeme u bylinek uvádět žádná Radou EU neschválená výživová a zdravotní tvrzení. Zároveň nesmí být název nemoci ani v názvu výrobku, proto došlo k přejmenování. Složení a používání se nemění.

Hmotnost100 g
Forma balení

sypaný

Výrobce

Bylinářství-kořenářství (B. Jukl)

Novinky: