Bylinky na nemoci ledvin ve směsi B. Jukla

75.00

Bylinky na posílení ledvin mají výrazné hojivé a regenerační účinky na tkáň tohoto orgánu. Čaj tlumí záněty a pomáhá rozpouštět močové kameny.
Skladem

Máte dotaz? Zeptejte se nás!

Bylinný čaj na posílení ledvin (Nemoci ledvin)

Směs má výrazné hojivé a regenerační účinky na tkáň ledvin. Tlumí záněty, je vhodná jako prevence a pro rozpouštění močových kamenů. Bylinky na posílení ledvin ve směsi též odstraňují zvýšený diastolický krevní tlak zaviněný ledvinami.

Složení: šípek, bříza, zlatobýl, pampeliška, proskurník, truskavec, přeslička, jitrocel, jalovec, medvědice.

Užívání: Bylinné směsi slouží zejména k přípravě vodních výluhů (čajů). Obecně platí, že na 100 ml vody přijde 1 čajová lžička jemně nasekané sušené byliny, na 250 ml pak 1 polévková lžíce. Byliny zalijte horkou vodou, která právě přestala vřít, zakryjte šálek (konvici) pokličkou, a nechte cca 10 minut vyluhovat. Denní dávka čaje je 500 až 750 ml. Čaj se pije neslazený a na lačno. Pouze prsní čaje lze přisladit medem a vždy se podávají teplé.

Upozornění: Uchovávejte na suchém místě do 25°C. Nepřekračujte doporučené dávkování. Doplněk stravy  – neslouží jako náhrada pestré stravy. Směs se využívá v lidovém léčitelství.

Balení: Papírový sáček 100 g netto.

Hmotnost100 g
Forma balení

sypaný

Výrobce

Bylinářství-kořenářství (B. Jukl)

Novinky: