Bylinky na plíce ve směsi B. Jukla

75.00

Bylinky na plíce v této směsi společně chrání sliznice dýchacích cest, regenerují plicní tkáň. Čaj má protizánětlivé a antibakteriální účinky.
Skladem

Máte dotaz? Zeptejte se nás!

Bylinný čaj na plíce

Plicní čaj má protizánětlivé a antibakteriální účinky. Chrání sliznice dýchacích cest, regeneruje plicní tkáň. Bylinky na plíce v této směsi společně též podporují prokrvení a zlepšují okysličení organismu. Bylinná směs usnadňuje vykašlávání hlenu, tlumí křeče průdušek. Během kúry doporučuje Bohumil Jukl též užívat FYROSAN SL a bylinný čaj na ledviny.

Složení: jahodník, heřmánek, lípa, máta, mateřídouška, bez černý, sléz, přeslička, divizna, lišejník, tymián, yzop.

Užívání: Bylinné směsi slouží zejména k přípravě vodních výluhů (čajů). Obecně platí, že na 100 ml vody přijde 1 čajová lžička jemně nasekané sušené byliny, na 250 ml pak 1 polévková lžíce. Byliny zalijte horkou vodou, která právě přestala vřít, zakryjte šálek (konvici) pokličkou, a nechte cca 10 minut vyluhovat. Denní dávka čaje je 500 až 750 ml. Čaj se pije neslazený a na lačno. Pouze prsní čaje lze přisladit medem a vždy se podávají teplé.

Upozornění: Uchovávejte na suchém místě do 25°C. Nepřekračujte doporučené dávkování. Doplněk stravy  – neslouží jako náhrada pestré stravy. Směs se využívá v lidovém léčitelství.

Balení: Papírový sáček 100 g netto.

Hmotnost100 g
Forma balení

sypaný

Výrobce

Bylinářství-kořenářství (B. Jukl)

Novinky: